Кімнатний термостат - чи буде економія дров?

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Vasul, 13 гру 2012.

  1. Андрей59

    Андрей59 Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    53
    на сегодняшний день из опыта строительства своего дома и проживания в нем сделал бы наоборот стены как можно более теплые например каркас+теплые полы и ТA типа так-
    https://www.forumhouse.ru/threads/90163/
     
    Останнє редагування: 4 лис 2014
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    якщо робити каркасний будинок з рівноцінним цегляному (бетонному) будинку по акумулюванню ткпла - він вийде набагато дорожчим від того ж цегляного чи бетонного. Теплі стіни - це стіни з малою теплопровідністю чи щось інше мається на увазі?
     
  3. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    я вам їх поверну на 5-10 років
     
  4. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    Вчера растопил, в 22.30 подкинул дров, утром встал в 6.00 батареи еще хорошо теплые, ночью наверное в стопе стоял, выставил на термостате днем 22 и ночью 18.
     
  5. Андрей59

    Андрей59 Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    53
    ответ
     
  6. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    щодо економії дров незнаю, все залежить від ситуації. якщо система ідеально збалансованан, тобто в усіх кімнатах чітко +18 то сенсу великого не бачу. якщо в одній кімнаті +22, а іншій +17, то без термостата ніяк. це якщо про термостат у водяному контурі, тоість в батареях.

    якщо про термостат, який регулює тягу то цен трохи інше. в меен стоїть. щось він там регулює. але я топлю так, заклав, розтопив, дверьку тримаю привіткритою, наганяє температуру в котлі і накоплюється багато жару. дверьку закриваю і повністю закриваю піддувало. термосат на 90. трова тліють в такому режимі, температура протягом 4-6 годин в теплообміннику 60. в хаті 22.
     
  7. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Ого, в мене якщо на котлі 60, то в хаті 30+. Правда котел 20кВт на 80 квадратів))
     
  8. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    Anjey217, ну і через скільки у вас 60 якщо топити раз у вечір? будинок яке утеплений?
     
  9. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Будинок не утеплений (в цьому році доллар "з'їв" частку коштів на утеплення, тому вже на наступний рік). Котел загружаю раз в 10-12 годин (рано й надвечір), температура води в СО~ 40, в хаті 24-27 бо мала дитина, та й дружина в мене теплолюбива))
     
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Також мушу викручуватися із такої проблеми. Щоправда котел 12кВт, опалюю квадратів 70. Даси менше 65С дьоготь лізе, більше, аж штори хитаються. Термоголовки виручають.

    Rurik,
    То у Вас котел з вентилятором, я так зрозумів.
     

Поділитися цією сторінкою