Подключение трехфазного двигателя в однофазную цепь

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем komissar, 3 жов 2012.

  1. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Без нагрузки.Замените ремень другим.Скорей всего у Вас жесткий ремешок.Возмите от ВазаОн мягче их бу выбрасывают на СТО и к ним шестеренки.:Hi:
     
  2. МІБ

    МІБ Майстер

    Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Днепропетровская
    Відгукніться, будь ласка, в кого працює трифазник через частотний перетворювач. Яка ціна питання і Ваші суб"єктивні враження по потужості і крутному моменту. Дуже треба. Чи дешевше протягнуть три фази?
     
  3. Илья Гут

    Илья Гут Прораб

    Повідомлення:
    615
    Симпатії:
    327
    Адреса:
    Чернівецька обл.
    Відповідь: Подключение трехфазного двигателя в однофазную цепь

    Хочу звернути Вашу увагу на один з ключових моментів при застосуванні частотника: появляється можливість плавного регулювання обертів асинхронного двигуна при збереженні крутного моменту.
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Re: Подключение трехфазного двигателя в однофазную цепь

    Все відносно в цьому житті. Якщо вам потрібно крутити невеличкий токарник по дереву, то частотник саме ТО!!! Ну а як пилораму - тоді три силових фази.
     
  5. VICTOR321

    VICTOR321 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Киев
    МІБ, Я вже не памятаю, скільки в мене запросили за три фази на дачі. Я відмовився. Ще така річ, як 380 вольт - це смертельно небезпечно. Я знайшов в інеті частотник на свій двигун, 1,5 кВт. Коштує 216 долларів. Куплю - розповім. Дошки пилять буду. Конденсаторів уже поставив на, щось 75 мікрофарад - ціла батарея.. Тра на 150.
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Re: Подключение трехфазного двигателя в однофазную цепь

    На скільки я пам"ятаю тра 70 на кіловат.
    Я собі зробив переносну приспособу для запуску, з пакетником і допоміжними електролітами, через кнопку з подвійною парою замикаючихся контактів.(років 20-ть тому, до сьгодні в строю)
     
    1 людині також подобається це.
  7. VICTOR321

    VICTOR321 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Подключение трехфазного двигателя в однофазную цепь

    leshiy_40, Не бу сперечатись скільки тра. З пуском проблем немає. Але ж не тягне зараза! Ні, бу купляти частотник. Не хочу більше ніяких конденсаторів. І не просіть...
     
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Подключение трехфазного двигателя в однофазную цепь

    ВІРЮ!!! Я все частіше стараюсь шукати двигуни однофазні і на 220. Може Вам піти подібним шляхом???
     
  9. VICTOR321

    VICTOR321 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Киев
    Ну...Аби раніше. Вже все давно змонтоване. Не переробляти же.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Подключение трехфазного двигателя в однофазную цепь

    ми порівняли вартість перемотки двигуна з вартістю нового. Вигідніше купити новий двигун.
     

Поділитися цією сторінкою