Який тип стабілізатора вибрати при величезних коливаннях напруги 140-230В?

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем lars_145, 6 лют 2012.

  1. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Відповідь: Який тип стабілізатора вибрати при величезних коливаннях напруги 140-230В?

    Всім вітання і велике спасибі за поради!
    Маю тепер іншу халепу.
    Яку?
    Правильно!!!
    Зависока напруга. d:)
    Це, блін, країна крайностей.
    Напруга після 23-00 і до 7-55 (але я вже поїхав на роботу) коливалась від 230 до 260.
    Але є прогрес.
    Після уважного спостерігання, було виявлено, що напруга падає і піднімається плавно. Навіть мій вищезгаданий люксіон сидів тихо і майже не переключався.
    Але появилась нова фіча, або я її раніше не замічав. Дуже рідко, але бувають провали - аж моргають лампи (неекономки) і цокає мій люксіон. Тобто напруга провалюється. Але ще раз повторю - це рідко буває.
    Була така ідея, причому в пориві страсті, я вже одівався і йшов бити морду, але він сцуко втік з дому.
    Ми з ним вже на різних фазах
     
  2. Snussik

    Snussik Майстер

    Повідомлення:
    290
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    Черновцы
    Re: Відповідь: Який тип стабілізатора вибрати при величезних коливаннях напруги 140-230В?

    Если Вы имели в виду Юрия Ивановича Качинского, то это действительно высококлассный специалист и достаточно порядочный человек.
     
  3. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Відповідь: Re: Відповідь: Який тип стабілізатора вибрати при величезних коливаннях напруги 140-230В?

    Ні, то зовсім інша людина.
    То не чернівецький РЕМ, а один із районних.
     
  4. Snussik

    Snussik Майстер

    Повідомлення:
    290
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    Черновцы
    Понятно. Новоселицкого и Сторожинецкого знаю, правда не так близко.
     
  5. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Який тип стабілізатора вибрати при величезних коливаннях напруги 140-230В?

    звоните своему другу из РЭСа и попросите выехать бригаду и обслужить КТП и линию, а именно проверить и протянуть "ноль" на самой будке трансформаторной и повторные заземления по линии.
     
  6. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Відповідь: Re: Відповідь: Який тип стабілізатора вибрати при величезних коливаннях напруги 140-230В?

    Так і буду робити.

    2 ночі підряд напруга час від часу лізе до 270В. Реле напруги тупо вирубає електрику (хоча його і для того встановлювалось).

    Але є ще такого плану питання.

    1. Якщо встановити релейний стабілізатор-китаєць 100500Кіловат за ххх грн., то чи може цей стабілізатор наробити якоїсь біди? Наприклад заклинити чи ще щось. Не зробить він мені пожару? Бо якщо він тупо відкаже то це не страшно.

    2. Припустимо в мене напруга вночі 260-270 і в мене встановлений стабілізатор. Чи є напрягом така напруга (довгосторокова - цілу ніч) для стабілізатора в принципі?
     
  7. Prochan

    Prochan Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    3
    2 Что за реле? Были случаи и не раз когда напруга была в норме а реле показывало бог знает что.

    1 Среди релейных возгорания чаще (залипают контакты) а нормальных тепловых и токовых защит как правило нет.

    2 Если это напряжение является допустимым для данного типа стабилизатора то ничего страшного не будет
     
  8. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Відповідь: Re: Який тип стабілізатора вибрати при величезних коливаннях напруги 140-230В?

    VC-01-40P*
    http://volter.ua/articles/4865/
    Тоді виходить це стрьомний девайс...
    Тобто дивитися в характеристики?
     
  9. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Який тип стабілізатора вибрати при величезних коливаннях напруги 140-2

    не стрёмный, просто нужно грузить процентов на 60-70 от заявленой производителем мощности
    для этого у нормальных людей на линии стоит адекватный, качественный АВ
    как правило такое напряжение для большинства из них является верхним пределом.
     
  10. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Відповідь: Який тип стабілізатора вибрати при величезних коливаннях напруги 140-230В?

    Не знаю наскільки це правда але пишуть, що згідно українського радянського ГОСТУ напруга в мережі може максимально коливатися 220+-10%, тобто від 198 до 242.
    Цікавий факт :)

    Вертаючись до своїх баранів.

    Надивився я купу інформацію про ТМ Rucelf - щось їх так підозріло всі хвалять.
    Вже сам почав задумуватись про це
    http://www.rucelf.ua/catalog/stabilizer/stabilizer-wall-type-03-12-kva/relay/srw-ii-12000-l.html
    Тим більше що в них діапазон роботи дуже великий від 120 до 290В.
    Можливо хтось здибав у свої практиці такі пристрої?
     

Поділитися цією сторінкою