Цікавить, хто і як використовує даний матеріал в будівництві?! Чи володіє він добрими звукоізоляційними і теплотехнічними характеристиками? Наприклад чи можна цей матеріал використовувати в міжповерховому перекритті замість (ппс) як звукоізолятор, чи наприклад в ГК перегородках, чи інших випадках? Основне в цьому питанні те що на відміну від ппс, спінений поліетилен "екологічніший", перш за все не кришиться, чим менш засмічує навколишнє середовище, і краще піддається переробці (рециклінгу)!
з пінофолом працюю вже десь років 10 є і нефольговані варіянти. але коли виходять на перший план пожежні вимоги то найпоширеніший матеріял є вата як фольгована так і нефольгована. ппс взагалі має своє місце виключно з причини низької ціни.
Головне що би не кацапська. Тут недавно у одного клієнта мало хата не згоріла, він у кацапів підробляє, привіз з відти купу матеріалів. Ватою нерж. трубу на вході у комин обмотав. Горіла як шмата з воском.
Звичайно пожежні норми на першому місці! Але, власне буду використовувати "пінофол 5мм" (це дешевший замінник "пінополіуретанової" стрічки - яка власне і повинна бути в таких місцях, тому що вона після стиснення - може розширюватись, а пінофол ні)) по плиті перекриття, як демпферну стрічку між стіною і стяжкою з ппс. І власне прийшла ідея, чи наприклад замість пінопласту, по плиті перекриття можна використати в якості звукоізолятора, "пінофол", і яка його товщина потрібна! Мені іноді попадаються куски пінофолу товщиною 5 і 10 см, як упаковочний матеріал, то при такій товщині він досить твердий! Буду використовувати 2см ппс(35), хоч за кордоном на будовах переконували що для ефективнішоої, міжповерхової звукоізоляції потрібно 4-5см ппс.
ви пишете пінофол а маєте на увазі спінений поліетилен. то різні в застосуванні речі. пінофол містить на собі алюмінієву фольгу(не плутати з напиленням в десятки мікрон) і є вже теплоізолятор+пароізолятор. я його використовую як утеплення на стелю під гіпсокортон і на стіни з середини під гіпсокартон. приблизно то є еквівалент 5см. вати але без менінгіту з уламками скла з ворсинок вати в повітрі приміщення і випарами фенол-формальдегідної смоли якою вата проклеєна. далі, ппс ніколи не був звукоізолятором. то один з найдешевших матеріялів для утеплення.і власне на підлозі його найбільш доцільно використовувати. в звукоізоляції спінений поліетилен добрий при структурному шумі.
йдеться про фольгований. тепер розкладка. 5мм. незручні в роботі. краще 10мм. 30мм. повітряний зазор в сторону створення теплового дзеркала. разом 40мм.далі 1.2см. гкл краще 2см. (що є рекомендовано длястін). разом 5(6)см.