Варіант зменшення тепловтрат через склопакети металопластикових вікон

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Voyutichi, 1 гру 2013.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    помалу пробираю як то купляти. прийшов на те що мушу змінити статус.потрібно оформити підприємництво. то мабуть на протязі року, оскільки не знаю як вийде з продаванням даного продукту і мушу доробити згідно існуючої умови на роботу до кінця року.доволі дебела бюрократія тут.але собі то привезу спробую по родині просунути. в польщі ніби казала дочка то б люди купляли.побачимо все одно то поміж іншим.і підприємництво в любому випадку є краще ніж статус найманого робітника.
     
    Останнє редагування: 8 лют 2020
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Щоб не плісніли зовнішні стіни потрібно обкладати з середини гкл з пінофолом в зазорі 3см. між масивною стіною і гкл. Провірено.в себе дома то маю і на стелі в кухні.
     
  3. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    маєте наувазі статус підприємця там чи в Україні ?
    Якщо в Україні, то з заграничного заробітку мінус 20 відсотків
     
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Статус поза межами україги.в україні рекетнуть.В Західнвжй Україні теж вже демонтують базари, і ліквідовують малий бізнес.В Європі він теж не процвітає але і не переслідується.наразі вивчаю.збираю статистику що споживає малий бізнес що великий.то видно по надписах на склопакеті.
    виготовляю рамки на чпу а отже корегую надписи.на виробничій лінії на збір статданих не мав би часу.
     
    Останнє редагування: 9 лют 2020
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    я вже був тут як особа підприємець. якийсь час був поза чехами і думав що то автоматично закрили.потім мені чеська фірма запропонувала роботу і оформила документи.і от в процесі виготовлення документів мені прийшло повідомлення що я змінив мету перебування в країні і мене закрили як особу підприємця.
    супер.тепер щоб відкрити то назад треба назбирати певну суму на рахунку в банку і подавати заявку.і мабуть доробити до завершення угоди з підприємством.якось так.тим займусь ближче до осені.
     

Поділитися цією сторінкою