Опалювальні установки на грануляті, брикетах

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Voyutichi, 3 лют 2009.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Ось такі новинки:
     

    Вкладення:

  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ще на брикетах

    тут доповнення.
    Що скажете?
    (інформація тільки для вн. користуваня :) )
     

    Вкладення:

  3. Кремень

    Кремень Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.427
    Симпатії:
    539
    Що скажу, потрібно вчити німецьку мову:).
    Тема цікава та актуальна, а інформації мало, до тогож для мене вона не доступна - ай ніхт шпрехен зі дойч.dntknw
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    та я тоже не дуже фейрштейню, але по малюнках можна розібратись.
     
  5. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Щось не можу відкрити файл. Закачує нормально, але видає "ерор"
    Яка потужність установки? І наскільки доступне пальне? Наскільки вигідніше газа буде?
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Дивно, я тільки-що відкрив всі прикрілені файли. Спеціально не описував, вислав характеристики в пдф. Там докладніше все описано.
    Котли на гранулят від 25 до 500 кват. Це такі котли, з якими передбачається монтаж системи автоматичної загрузки палива і видалення попелу. А є ще маленькі котли, від 10 кіловат,теж на пелети, зі своїм бункером на 300 л.
    Паливо є, виробництво до 14 тон за зміну. Один виробник палива у Луцьку, другий під Львовом. Є ще у Вінниці.
    А котли на брикети - тільки ручне завантаження, вимоги до палива - стандартні як для газогенераторних котлів. Потужність - до30 кват.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
  8. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Відкрив файли. Щось глючив компьютер.
    Витягнув з пдф файлу всі слова і закинув в перекладач. Стало більш-менш зрозуміло. Якщо потрібно можу викласти .doc файл з перекладом (машинний переклад, трохи корявий, але якщо читати разом з пдф, то зрозуміло).
    Описано механізм роботи, вцілому цікаво.
    Де б ще ціну на котли глянути? Набагато дорожче?
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    є і ціни. Тільки мені щось не хочеться їх показувати.. Через два тижні, коли буде офіційний реліз.
    Там є специфіка при купівлі такої установки. Є опитувальний лист, в якому ви вказуєте приблизну конфігурацію системи, в яку буде інтегровано установку, вказуєте свої побажання щодо котла, вказуєте розміри приміщення для котельні, що ще там буде стояти крам котла, вказуєте приміщення для сховища палива, взаємне розташування цих приміщень. І все це висилаеться виробнику. Він на основі цього робить проект системи завантаження пелет і вивантаження попелу. Все це поставляеться. З цінами неясно поки що. Ціна така, що ніби і з приміщенням, не те що з подачею, платиться, але передбачаємо, що котел - ціна окремо, а загрузка-розгрузка - тоже окремо.
    ціни трохи пізніше
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    за переклад дякую, у нас готується переклад на українську, тому виклав на англійській. Як хтось спитає - то передайте йому, коли переклад появиться на сайті - не знаю.
     

Поділитися цією сторінкою