Приєднуюсь до привітань Українського Героя!!! (до речі, хто має приватні контакти, передайте йому)
Настійливо раджу перезимувати так як є, через зиму все проясниться, багато питань відпаде само по собі. (я би поступив ТАК) Судячи з фото не все...
Порада не згодиться??? Якщо так, то я би радив цей рік перезимувати із старою системою.(хоча...)
Скажу вам, забавно палити дубовими пеньками. Розколов на двоє, запхав в камін і спокій години на чотири. Поїду з наділі назбираю, з невеличку...
AKit, Не думаю. Хіба, стане платне.
Ось по приколу проїхався лісом, потріпався з робітниками. Все дармове. Вчора запхав в камін вербового пенька, тлів до ранку. Ось привіз дубових....
Як на мене 20С самий раз. На ніч можна знижувати.
Vasper, :vo: Візьму на озброєння, в мене колега рукастий є і в велосипед закоханий.
рентген, Для чого бити другу??? Розмити під сотку ту, що є. Я звичайно, не знаю Вашої ситуації, але це найліпший варіант.
рентген, Тут є вихід, але чи варто зв"язуватися. (якщо безвихідь, тоді ДА).
Малувато буде. Може щось нове видумали вже, але я не зустрічав.
рентген, Скважина під яку обсадну зроблена???
Ну це зрозуміло. Хоча б який курничок освітлювала, чи що.
І що, всі ці потуги без всілякого практичного змісту???(дивно)
Тут є умова. Щоб не тік.
Слушна ідея. (а якщо здати і ніхром, то вистачить і на електрику)
Як сказали Кролік, дадуть ліміт, а далі по ринку. Цікаво про ліміт.
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!:Hi:
парамон, коли почнемо вітатися??? (ну скільки можна)Cherna-facepalm
Здам Вам іще одну ідею із цього циклу. Із Голландії возять БУ газові котли, так як природний газ там не снрізь, то попадаються агрегати на пропан....
Імена учасників (розділяйте комою).