Своїми руками Креслення саморобного котла нижнього горіння 25 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 7 жов 2016.

  1. Радіоаматор

    Радіоаматор Майстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    36
    Вітаю. Моноліт вже паршивий, турецькі подавай. Поварили б електродами (Лосіний остров Росія), то Моноліт вам став би за щастя. В свій час, працюючи в Москві, привіз монолітовські електроди на пробу москалям. Треба було бачити які шви вони видавали на моноліті, після своїх. А ми їхніми працювали, і не текло...Якщо розрізняєте колір металу і шлаку та проварюєте добре метал, то з досвідом і на моноліті буде вам щастя.
     
    Останнє редагування: 17 гру 2017
  2. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Монолит плохой не из за сварки ,а потому что очень плохая прочность шва. Только для заборов
     
    Радіоаматор, Yanuwevsky та onyx_75 подобається це.
  3. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Правду говорят,,не в коня корм,,игнор.
     
    bogdan_1983 та Владимир В подобається це.
  4. Радіоаматор

    Радіоаматор Майстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    36
    За міцність шва сказати нічого не можу, спеціально на розрив не випробовував. Але перед пуском, свій котел опресував на 4 кіло і в часі більше ніж на добу. Під час роботи два рази кіпів так, що термометр на 120 град. далеко зашкалив. А з клапана на 3 бара, пар як з парового ДКВРа, але нічого - витримав. А за інфу, дякую.
     
  5. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Це доводить що моноліт це хороший електрод?
    Я на жигулях спідометр ложив і він не разсипався. І що це доводить, що жиг модна тачка?
     
    Останнє редагування: 19 гру 2017
    параска та onyx_75 подобається це.
  6. Киктенко

    Киктенко Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Та уони 13\55 пачка була запечатана
     
  7. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    Тут возможно и не в электролах дело , хотя и электроды разных заводов, уверен что физрук варил не эсабовскими уонями а плазма тек монолит ну то такое. Тут нужно ощутить грань своих возможностей сможешь ты это сделать или лучше доверить это специалистам. Много обучающих видео появилось на ютубе и много из них никудышние но народ смотрит повторяет и радуется что после просмотра ухватил Бога за бороду и стал супер сварщиком.
    У меня сосед сварщик 4р я ему помогал варить котел, тоесть внутрянку заварил так как он не доверил себе этот процесс а наружу варил сам , так вот
    после опресовки потекло в двух местах на входе дымода и внизу под котлом, пришлось мне подваривать. К чему я веду - были суперовые электроды типа плазматек :), был сварщик 4 разряда не с очень большой практикой, и что мы получили на выходе- не герметичный сосуд. Уверен если бы он варил и эсабом то мог так же накосячить, поры и непровар ещё никто не отменял.
     
    параска подобається це.
  8. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    Шо нема кому похвалити? тоді потріпайся
     
  9. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    @параска, я уже увидел какой Вы сварной :-D так что можно Вам помолчать тихо в сторонке а не быковать и не безпокоить своими выпадами форумчан. Научитесь варить тогда поговорим , только не здесь. С ув.@onyx_75, :Hi:
     
    silverneo, ЮраНовик, predka та ще 1-му подобається це.
  10. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    Тріпач ти хлопець,тобі ше скільки років нема скільки я зварщик,
     

Поділитися цією сторінкою