9.441
    Симпатії:
    32.894
    Доматчевый шедевр с этого сайта.

Главный тренер «Спартака» Массимо Каррера поделился ожиданиями от матча 6-го тура группового этапа Лиги чемпионов с «Ливерпулем», который состоится 6 декабря на стадионе «Энфилд», начало встречи — в 22:45 мск.
    «Великого давления не ощущаю. Сегодня состоится великий матч. Мы делаем то, что любим, поэтому всё хорошо. Будем играть в наш футбол, а поле покажет, кто был сегодня лучшим."

"Великий матч" удался на все 100%. :-D

balder, sanykrimea та Руслан_77_ подобається це.

Киев
    от Шахтера конечно не ожидал такой прыти.думал максимум 3 место в группе.
    молодцы,выйти с такой группы большой успех.
    Динамо с безумными качелями почти каждый матч все-таки взяли первое место.
    собственно,глядя на игру киевлян,понимаешь,что в ЛЧ делать пока нечего.
    был бы глобальный позор.
    а в таких условиях.как есть,Хацкевичу легче строить новую команду,ставить игру,экспериментировать с составом,схемами игры.
    нельзя не отметить яркий дебют Шапоренко.
    может вырасти в отличного игрока!немножко страшно,что сьедят его в клубе.сломает травма etc.
    дай Бог ему удачи.
    Зарю жаль. но закономерно.В любом случае команда старалась,боролась,откровенных провалов вроде как не было (если придираться то поражение дома эстерсунду можно таковым и посчитать).
    ждем жеребьевку.
    а в общем вывод по осени - украинский футбол жив и что-то еще может.

Reno, Jonic, Руслан_77_ та ще 1-му подобається це.
  8. Placer

Placer Заслужений майстер

10.952
    Симпатії:
    31.141
    Останній матч чемпіонату України в 2017 році завершився драмою.

Центральний матч останнього в цьому році туру УПЛ відбувся в Запоріжжі. Перевагою традиційно володів Шахтар, а Зоря старалася вибігати в контратаки.

В першому таймі командам не вдавалося реалізувати свої задуми в гольові моменти. Запам'ятався лише напівмомент Бернарда після пасу Феррейри та неточний обвідний удар Марлоса.

Друга половина гри перевернула хід матчу. Це вдалося зробити екс-гравцю Зорі Івану Петряку. Нинішній правий захисник Шахтаря головою замкнув подачу Бернарда зліва.

Далі зустріч перейшла в надто спокійне русло. Шахтар не хотів забивати більше, а Зоря просто не могла цього робити. Так тривало до 78 хвилини, поки Пятов не помилився на виході, а Кочергін не зміг влучити в порожні ворота.

А на 80 хвилині герой матчу Петряк став антигероєм. Іван упав після зіткнення з Сухоцьким у чужому штрафному майданчику, а Сергій Бойко показав захиснику Шахтаря жовту картку. Вона стала для гравця другою й "гірникам" довелося догравати матч у меншості.

Через кілька хвилин донеччани залишилися вдев'ятьох – вдруге жовте світло перед собою побачив Фред. А ще через мить Кочергін виконав подачу у чужий штрафний, а Бутко зіграв руками. Арбітр вказав на позначку, а Ракицький побіг сперечатися й отримав другу жовту! Відтак, Шахтар залишився увісьмох. Сілас впевнено реалізував пенальті.

На четвертій доданій хвилині Андрієвський пробив з лінії штрафного, Пятов відбив перед собою, а Бутко закотив м'яч у власні порожні ворота. 2:1!

Таким чином, перед зимовою перервою відстань між Шахтарем і Динамо складає лише три очки. Зоря в свою чергу вперше в сезоні піднялася на четверте місце.