Маска для зварника

Тема в разделе "Оборудование и инструмент для сварочных работ", создана пользователем Валерий Валентинович, 26 мар 2010.

  1. криптон

    криптон Майстер

    Сообщения:
    33
    Симпатии:
    26
    Адрес:
    Калуш
    для дрібних робіт точних або під машину залізти тільки хамелеон не натішуся optech s777a .але стара добра маска ще не підводила звик до неі .
     
  2. bodofix

    bodofix Стажер

    Сообщения:
    5
    Симпатии:
    1
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Сообщения:
    2.987
    Симпатии:
    725
    Адрес:
    Рахів
    Доброго:Hi:.
    навернулася моя маска - хамеліон стає питання питання про придбання нової.
    є в кого
    Маска Хамелеон Optech s777c (http://911ua.com.ua/-product-3119), чиможе по рекомедуєте другу . В цій сподобалось 4 датчика , температурний діапазон , швидкість .
     
  4. Монтажник

    Монтажник Майстер

    Сообщения:
    70
    Симпатии:
    52
    Адрес:
    Киев
    orex_, В личку скинул.
    Мне эта маска очень симпатична. И регулировки, и температурный диапазон, и батарейки меняются.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форума

    Сообщения:
    16.120
    Симпатии:
    8.914
    Адрес:
    м. Самбір
    дорого продають, можна тут поспитати.. http://www.perchatki.org.ua/corymbs/
     
    buddybuild и orex_ нравится это.
  6. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Сообщения:
    2.987
    Симпатии:
    725
    Адрес:
    Рахів
    Доброго:Hi:.
    ок гляну.
     
  7. barsa

    barsa Підмайстер

    Сообщения:
    91
    Симпатии:
    24
    что-то мне подсказывает,что светофильтры,как и сами маски Есаб делают в Китае,как и всю электронику. Не будете ж вы спорить ,что айфоны делают на Фоксконне вКитае. Да и сами Есаб не скрывают,что давным-давно сварочное оборудование делается в Китае, в частности, в Шанхае.. Так что и на китайской маске вполне возможно стоит 'некитайский есабовский' светофильтр. Вот только за бренд больше денег нужно...
     
    orex_ и Royalty нравится это.
  8. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Сообщения:
    2.987
    Симпатии:
    725
    Адрес:
    Рахів
    Доброго:Hi:
    - нема нічого.
    Пока питання призупинено , достав ше один калькулятор випаяв сонячний елемент , по укріпляїх на двосторонній скоч, потом по верху скочем обклеїв, пока працює (Бюджет трохи прикрутив карман:bratan:).
    Дякую за інформаціюbeer
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форума

    Сообщения:
    16.120
    Симпатии:
    8.914
    Адрес:
    м. Самбір
    Невеличка доробка мого "хамелеону": добавив ліхтарика для підсвітки місця зварки.

    З самого початку роботи з своєю маскою я відчував постійно незручність з підсвіткою місця зварки.
    Загальне освітлення ніби є і його достатньо, а ось коли потрібно ставати в позиції між джерелом світла і місцем зварки, коли вариш у власній тіні - всі переваги маски в плані "прицілювання" пропадають, бракує світла, яке проходить через відкритий фільтр.
    Я виходив з положення тягаючи з собою лампу з переноскою, щоб оперативно підсвічувати робоче місце.
    Отримавши добре освітлене робоче місце у вигляді бонусу, я "паровозом" отримував ряд незручностей, які псували весь досягнутий комфорт від лампи:
    світло в очі при зніманні маски,
    ризик розбити лампу підсвітки,
    зайвий кабель 220 V під ногами,
    при переході в інше робоче місце потрібно переносити за собою лампу, думати, як її безпечно розмістити.

    Це, як ви бачите, досить заморочно, тому постійно лампи не використовував, тільки при відповідальних роботах, при простій невідповідальній зварці обходився без підсвітки, що автоматично прирівнювало "хамелеон" до звичайної маски за 17 грн з чорним склом.

    Були в мене ще давніше думки заживити якось пару світлодіодів від держака апарату, але зупиняла від реалізаціїї цієї думки одна суттєва незручність: провід від маски до держака.. тобто маску далеко від держака не віддалиш, та і сам провід заважатиме..

    Рішення прийшло закономірно після ознайомлення з пропозицією на Аукро ліхтариків на яскравих діодах. Шукав собі ліхтарика до велосипеда, ознайомився з всім асортиментом ліхтариків, розібрався що до чого і по-скільки. Купив спочатку для велосипеда, просто супер!
    Користуючись досвідом про ліхтарики, я купив собі простий пластиковий дешевий начільний (налобный) ліхтарик на три батарейки ААА.
    Прикрутив його до маски, як показано на фото, пояски не викидав, просто змотав і закріпив скотчем, щоб не теліпалися, може колись пригодяться..:)
    Ось як вийшло:
    Фронт.jpg Верх.jpg Світло ззовні.jpg через фільтр.jpg

    Тепер мені ввечері працюється в масці "хамелеон" так само зручно, як і вдень, коли на дворі достатньо сонячного світла.
    Аж після цього ліхтарика робота в масці "хамелеон" стала зручною в будь-якому місці, не залежно від бокового освітлення.. Тепер маска має автономний мобільний "прожектор" підсвітки.
    Передбачаю, що промисловці візьмуть цю ідею "на озброєння" і почнуть випускати "хамелеони" з автономною підсвіткою..:)
     
    Дмитрий ДАР, lexand, orex_ и 3 другим нравится это.
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форума

    Сообщения:
    15.894
    Симпатии:
    15.563
    Адрес:
    Київ
    А Вам надо книгу писать. :)
     

Поделиться этой страницей