Борьба с кротами на участке

Тема в разделе "Сад и огород", создана пользователем Vudracom, 25 апр 2010.

  1. Ritav

    Ritav Стажер

    Сообщения:
    4
    Симпатии:
    6
    Адрес:
    Украина
    pumv, это именно кроты, водяных крыс тут не видели. Сосед утверждает, что он стоит с лопатой в руках у свежей кротовьей кучи (или примятой ногой), и выкапывает или бьёт крота лопатой при шевелении. Говорит, что самый действенный метод. Прямоугольную жестяную ловушку для крота ставила - он просто прорыл через неё ход, а влажная земля заблокировала шторки... Самое ужасное - у соседа ни одной кротовьей норы, а у меня - тучи кротов. Кстати, яд их не берёт.
     
  2. 1958

    1958 Прораб

    Сообщения:
    455
    Симпатии:
    373
  3. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Сообщения:
    2.733
    Симпатии:
    3.821
    Адрес:
    Суми, Україна
    Відповідь: Re: Борьба с кротами на участке

    В мене завелись водяні щурі(крысы), але на город поки не зазіхають - багато їжі в ставку, вони дуже полюбляють коріння очерету та камишу.
    [​IMG]
     
    1 человеку нравится это.
  4. turner

    turner Прораб

    Сообщения:
    424
    Симпатии:
    280
    Адрес:
    Україна Миколаїв
    коріння очерету та камишу.
    ----------------------
    :)
     
  5. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Сообщения:
    2.733
    Симпатии:
    3.821
    Адрес:
    Суми, Україна
    Відповідь: Борьба с кротами на участке

    Саме так написано у вікіпедії.
     
  6. Микола28

    Микола28 Підмайстер

    Сообщения:
    55
    Симпатии:
    3
    Тієї весни, при перекопуванні городу, сипав у канавки попіл. Кротовини пропали.
     
    telets нравится это.
  7. Viteklyn

    Viteklyn Новачок

    Сообщения:
    3
    Симпатии:
    0
    я купляв таблетки від кротів на ринку де продають дерева, квіти тощо по шосе Київ-Обухів біля села Лісники.дуже якісні таблетки.спочатку я думав, що це ще один лохотрон...але мій дід прочитав склад і сказав, що в них дуже міцна діюча речовина і не шкідлива для грунту і рослин (він в мене в цьому питанні професіонал).ці таблетки виділяють газ , при взаємодії з вологою , яка знаходиться в грунті і внаслідок чого кріт гине -(слова продавця).коли ми застосували ці таблетки довго я не бачив кротів на нашій ділянці.на другий день два кроти вилізли на поверхню і померли.
     
  8. pumv

    pumv Стажер

    Сообщения:
    10
    Симпатии:
    4
    Адрес:
    Киев
    Какие детали по таблеткам? Как выглядят, называются?
    А то это пока, как сказка выглядит. ;)
     
  9. 1958

    1958 Прораб

    Сообщения:
    455
    Симпатии:
    373
    А я всё по старинке. DSC01808.JPG DSC01810.JPG DSC01822.JPG DSC01823.JPG DSC01826.JPG
     
  10. Viteklyn

    Viteklyn Новачок

    Сообщения:
    3
    Симпатии:
    0
    на них немає назви.вони продаються в баночці-5 таблеток.до них додається інструкція, склад діючої речовини тощо.вони мають дуже специфічний запах.продавець сказав:-що їх потрібно закладати в рукавичках і распираторі. і ще продавець сказав: - що ті кроти, які є на ділянці-вимруть,якщо правильно закинути таблетки.-за ті кроти ,які прийдуть від сусіда через місяць чи через три місяці я Вам нічим не зможу допомогти. від цього ніхто не застрахований......так вона сказала.

    Для початку вигрібаємо ямочку, яку вирив кріт,щоб можна було якумога далі закинути таблетку,потім зверху закриваємо дирку, щоб на поверхню не виходив газ, який виділяє таблетка.коли таблетка розкладається, нора крота наповнюється газом і кріт задихається.для більшого ефекту потрібно по одній табл. на одну дирку.
     

Поделиться этой страницей