Посоветуйте МФУ

Тема в разделе "Курилка, болталка", создана пользователем Vladlen, 11 сен 2014.

  1. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Сообщения:
    3.613
    Симпатии:
    695
    Адрес:
    Сумы
    Всем Привет! Есть необходимость в приобретении МФУ.Есть ли смылс для домашнего пользования приобретать лазерный или хватит струйного. Просматривал мельком ,сейчас есть стуйные укомплектованные СНПЧ.Какие могут быть нюансы при обращении в сервисник?Бюджет до 3500гр. .
     
  2. Rurik

    Rurik Інженер

    Сообщения:
    769
    Симпатии:
    631
    Адрес:
    Новая Каховка
    Если цвет не нужен
    Canon i-SENSYS MF3010
     
    Vladlen нравится это.
  3. Пітон

    Пітон Друг Команда форума

    Сообщения:
    6.874
    Симпатии:
    12.735
    Адрес:
    з Київщини, з діда-прадіда
    На струйнику потрібно друкувати мінімум раз на тиждень.
    Якщо колір не важливо то з лазерників тільки кенон або нр, або самсунг у крайньому випадку. Ні в якому разі не херокс, не бразер, не панасонік етс
     
    Odissey, Vladlen и Дед Хоттабыч нравится это.
  4. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Сообщения:
    3.613
    Симпатии:
    695
    Адрес:
    Сумы
    С цветом пока не определились
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форума

    Сообщения:
    16.120
    Симпатии:
    8.914
    Адрес:
    м. Самбір
    краще купувати весь набір окремо.
    Якщо потрібна стійкість друку до води - тоді тільки порошковий, якщо не критично і ще бажано колір - тоді струменевий, оскільки дешево: і копія, і витратні, і сервіс.
    Мені вдалося якось успішно придбати струминний принтер canon ip1000, за що вдячний моменту.. вже вісім років працює, без СНПЧ, видрукував десь 0.5 л чорного чорнила. Картріджі не чіповані, тому заправляється легко, це був остання модель фірми з нечіпованими картріджами. надалі вже почали добавляти цей зайвий геморой. Тому для вдалого вибору мусите т рохи проштудіювати інет на предмет оптимального варіанту заправка-ціна. Епсон принтери не купуйте, вони працюють тільки гарантійний термін і то тільки на фабричних картріджах. Дальше безнадійно ламаються.
    Сканери епсон - дуже добрі, маю V350, вже 7 років, весь фотоархів (включно з плівками) перевів у цифру.
     
    Vladlen нравится это.
  6. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Сообщения:
    3.613
    Симпатии:
    695
    Адрес:
    Сумы
    Можно отдельно,но расположить это всё не где. Сейчас Эпсон RX 620.Отдал когда то в сервис ,ели забрал .Причину поломки не устранили ,занялся сам. Подогнул направляющую для кареты,Через время начал очень торохтеть. Установил СНПЧ,памперсы чаще промывать нужно.Цветная печать нужна очень редко ,может по работе какую ни будь картинку с нета или сестре для дипломных.
     
  7. Пітон

    Пітон Друг Команда форума

    Сообщения:
    6.874
    Симпатии:
    12.735
    Адрес:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Ха, у мене є Епсон з СБПЧ який друкує півлітра в тиждень :wild:

    Якщо кольорова не затребувана то однозначно лазерник, бажано нр, можна навіть бу
    У кенонів нижчої категорії на картриджах 703, 725, 728 є така проблема що інколи складно підібрати тонер під лампу і тьмяно друкує, а стартової вистачить максимум на 2 запрвки, в принципі вирішується підбором сумісних компонентів, більшість яких від нр
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форума

    Сообщения:
    16.120
    Симпатии:
    8.914
    Адрес:
    м. Самбір
    скільки років? Я мав дешевий 40 і дорогий 300. Акурат через місяць після закінчення гарантії поламались так, що ремонт виходив дорожче від нового..:(
    --- добавлено: 12 сен 2014 в 18:39 ---
    беріть окремо порошковий і хороший сканер, правда треба комп для їх взаємної роботи. Вигода в дискретному наборі в тому, що в разі ремонту одного функціоналу інший залишається в роботі і плюс до того, що два маленькі місця легше знайти від одного великого.
     
    Последнее редактирование модератором: 20 сен 2014
  9. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Сообщения:
    3.613
    Симпатии:
    695
    Адрес:
    Сумы
    8 год. .
     
    Последнее редактирование: 12 сен 2014
  10. Пітон

    Пітон Друг Команда форума

    Сообщения:
    6.874
    Симпатии:
    12.735
    Адрес:
    з Київщини, з діда-прадіда
    років три. МФУ із дорогих на той момент. з СБПЧ є свої "приколи"
    Voyutichi, оремо - не актуально, зараз купити окремо сканер не так просто і ціна його буде вища ніж МФУ. Вони з ринку давно пішли, залишились лиш спеціалізовані.
     

Поделиться этой страницей