Своїми руками Саморобний твердопаливний котел нижнього горіння на природній тязі

Тема в разделе "Твердотопливные котлы", создана пользователем peps08, 26 ноя 2013.

  1. kotel21veka

    kotel21veka Майстер

    Сообщения:
    100
    Симпатии:
    38
    можно смотреть принципиальную схему этого котла
     
    Киктенко, valerval и Олександер_1 нравится это.
  2. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Сообщения:
    2.208
    Симпатии:
    3.210
    Адрес:
    Між поділлям і поліссям
    Також було б дуже цікаво!!!
     
  3. Vorfolomey

    Vorfolomey Інженер

    Сообщения:
    737
    Симпатии:
    836
    Адрес:
    Светловодск
    Это вопрос?
     
  4. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Сообщения:
    2.208
    Симпатии:
    3.210
    Адрес:
    Між поділлям і поліссям
    Більш прохання!
     
  5. kotel21veka

    kotel21veka Майстер

    Сообщения:
    100
    Симпатии:
    38
    можно смотреть принципиальную схему этого котла?????
     
  6. параска

    параска Прораб

    Сообщения:
    721
    Симпатии:
    342
    Адрес:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    Хотілось би побачити тоже 62468984.s-line-kutija-konjak-i-shokolad-quot.jpg
     
    valerval нравится это.
  7. Genchik.69

    Genchik.69 Новачок

    Сообщения:
    7
    Симпатии:
    0
    Доброго дня майстрам.Зацікавився котлом Анатолія Івановича.На відео-це майже те, про що я мрію вже декілька років.Перечитав весь форум, і в мене є кілька запитань.Буду дуже вдячний, якщо відповісте.У мене є тепличка на 200кв.(з можливістю для збільшення), яка опалюється Буліками.В звязку з цим: 1.Чи є в кого досвід використяння котла Анатолія Івановича в теплицях в зимовий час? 2.Як реагує котел на таке паливо як: а)тільки суха сосна б)брикетована солома? 3.Скільки по часу реально від закладки до закладки в непридушеному стані при цілодобовій роботі? 4.Чи можлива робота котла при "апокаліптичному" розкладі без циркуляційного насоса при об ємі системи в 700-800 літрів? 5.Чи критичне використання труби на димоході 150 мм замість 160мм? Десь на початку обговорення, Анатолій Іванович писав, що хлопці зі Львову збільшили його котел до 80 кВт.Якщо можна, то хотілось би почути відгуки по роботі. І питання до Анатолія Івановича, як до розробника, і власника котла.Як краще збільшити потужність котла? За рахунок пропорційного збільшення всіх розмірів, чи краще якось одного показника(висота, ширина, глибина)?Вибачте за такі дитячі питання, але я початківець у водяному опаленнні.Дуже буду вдячним, якщо поділитесь кресленнями котлів на 40 і 32 кВт. Моя адреса:[email protected] Дякую.
     
  8. NikIN

    NikIN Бригадир

    Сообщения:
    550
    Симпатии:
    170
    Перепрошую, це БулЄрЯни? Якщо так, то у Вас в теплиці не має ще регистрів чи батарей під водяне опалення? Тоді існують піролізники з нагрівом повітрянної сорочки. Нагріте повітря потужним вентом видувається з котла в опалюване приміщення. Вам в такому випадку не прийдеться ваяти СО в теплиці і, по-друге, не зливати/заливати систему водою в періоди, коли теплиця простоює.
    В нас неподалік один фермер так дві теплиці опалює (одна десь під 1000м2, друга ще більша і висока), огірки під Новий Рік вирощує.
     
  9. Дональд78

    Дональд78 Бригадир

    Сообщения:
    460
    Симпатии:
    222
    Специалист по отоплению теплиц ув .DVAL, кстати есть на ютуб ,мои земляки отапливают теплицы котлами его конструктива.:Hi:
     
    NikIN нравится это.
  10. Genchik.69

    Genchik.69 Новачок

    Сообщения:
    7
    Симпатии:
    0
    Дякую за пораду,але чистий піролізник мені не підходить.Та й ще повітряний.Поміняти буліки на нього, це як кажуть" шило на мило"Результат на виході майже однаковий, а надійність на порядок нижча.Та і основна проблема, чому потребую заміну опалення- це задимлення і вигорання кисню.Потрібен котел окремо від рослин.І якщо з овочами, це ще півбіди, то в мене квіти, а в них головне-зовнішний товарний вигляд.Можна протопити всю зиму, а втратити продукцію за 15 хвилин.Тому і звернув увагу на котел Анатолія Івановича.Все ж таки хотілось почути відповіді по цьому котлу.Дякую
     

Поделиться этой страницей