Placer, Ну так в чім проблема, взяти VW 4Х4. Буде на всі випадки.
Ну так, а іще фафаген приплитіть сюди.:-D Колись давно(в 90-х) приказка була - купив рено вступив в га..но, а фіат то його брат. (це мабуть...
Що тільки москаль не вигадає, аби лиш дороги не робити.(армійська приказка):-D
Reno, Я чомусь, також зразу про Ізраіль подумав.:-D
Мож чули Мочанов видав в шустрика. "нету воина храбрей, чем испуганый еврей"
Діло в тім, що на перехідний період мені і 5-ть поза очі вистачає. Від чого і розпитую.:Hi:
peps08, Маю питання по Вашій темі. Придивляюся і збираю інгрідієнти, але 20кВт. мені дуже багато. Підкажіть як перерахувати під 12-14 без...
Энки, Ну раз Ви вмішались, не хотів я тітку ображати. Дитина асфальтуі....... тут про гриби фвлософтвуэ. rofl
Andrej88, Ну так поясніть в чому іхня унікальність. (Звичайна буржуйка з подачею)
Колись казали, що десять разів обстригти. Сам не пробував.
Natalka, :Hi::vo::vo:bravo
Natalka, Краще зразу до дядьків, менше матюкатись будуть.=)
Natalka, Ну чому ж, якщо гарно посміхнутись, то цю проблему вирішать і у взуттєвій майстерні.:Hi:
Natalka, Вирішення є, але чи у Вас є чоловічі руки. (засверлити і ставити стержня, підходящого діаметру):Hi:
andrij64, Година поганоі торгівлі завжди краще ніж день хорошоі роботи.(приказка одного із відомих народиків)
Азот вони туди дують.(призаватись ніхто не хоче) Казав один газовщик, що до 20% можна півлітря надути.
sanya210806, Мабуть нічого не ставили. Буду в тих краях, розпитаю.(можливо, вже сьогодні):Hi:
sanya210806, В мене в кума врізали вайланда в гравітаційну систему, тож якась подібна мутка була. Вроді вирішилося, як не цікавився. Хош розпитаю.
Жіночко, чи дівчинко... - заповняємо профіль, вітаємось Ііііі...(ну дуже багато проблем відпадає само по собі)
Я Вас розумію. Після двухконторного котла електробойлер. (власне я проблему вирішив ТАК)
Имена участников (разделяйте запятой).