Перший електромобіль в Україні

Discussion in 'Автоклуб' started by Анатолич, Oct 24, 2011.

  1. Crane

    Crane Бригадир

    Messages:
    509
    Likes Received:
    187
    Location:
    Житомир
    Відповідь: Перший електромобіль в Україні.

    Так електромобілі давно не новина.
    Це ж саме буде і для авто зі значно більшою потребою пробігу. Що, в свою, чергу, вимагатиме відповідної інфраструктури, в першу чергу "електрозаправок". І, на хвилиночку, уявімо, майже всі перейшли на електромобілі. Скільки додаткових електростанцій для цього доведеться збудувати? А енергомереж? Не все тут так просто, як здається. А кулібінських проектів електромобілів не бракує. Як на мене, допоки є нафта, альтернативу не пропустять.
     
  2. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Messages:
    4,206
    Likes Received:
    4,272
    Location:
    м. Ужгород
    Якщо дивитися на речі прискіпливо, виявимо, що ...

    - заряду акумулятора вистачає на 70-100 км пробігу. що далеко не завжди задовільняє потреби водія; при цьому тривалість процесу зарядки батарей великої ємності дає підстави говорити, що денний пробіг рівний одній зарядці батарей.

    - батареї мають обмежений ресурс циклів "заряд-розряд", їх ємність в процесі експлуатації знижується, тому до вартості електроенергії варто зразу враховувати амортизаційні відчислення на нові батареї - вийде не зовсім дешево.

    - сучасні батареї займають значний об'єм і мають велику вагу, тому без технологічного прориву про масовий автомобіль годі говорити.

    І, на кінець, психологічний фактор - автомобіль річ звична, дорогий - ще й престижна, а електромобіль ...
     
  3. Андрей123

    Андрей123 Заслужений майстер

    Messages:
    3,352
    Likes Received:
    1,611
    Location:
    Днепропетровск
    1 person likes this.
  4. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Messages:
    7,515
    Likes Received:
    9,715
    Location:
    Трускавець
    Відповідь: Re: Перший електромобіль в Україні.

    Класс ! Значить вже продаються в нас !:-D А вони їх новою почтою висилають ?



    roflrofl
     
  5. Андрей123

    Андрей123 Заслужений майстер

    Messages:
    3,352
    Likes Received:
    1,611
    Location:
    Днепропетровск
    не, там условия поставки - руси! пхай-пхай...:-D
     
  6. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Staff Member

    Messages:
    7,147
    Likes Received:
    5,906
    Location:
    Київ
    Прочитав там таку фразу "BIO evA-5 оснащена ручной коробкой передач и, естественно, педалью сцепления."

    Може я чогось не розумію - всі відомі автовиробники роблять електромобілі без коробки передач, так як вона там не потрібна. Наприклад в Пріусі використовується 1-на планетарна передача (хоч тойота має і двигун внутрішнього згорання для підзарядки батарей при рухові). А китайці щось придумали :-D
    Навіть знаменита Тесла (вже не пам.ятаю як вони її назвали), яка переробила Лотус Еліс під електромобіль, що може утерти носа і прудким тачкам з класичним двигуном... та є прикладів купа...
    От і виникає думка, що або розводять нас, або ж статтю писала некомпетентна людина? Хто що скаже на це?
     
  7. Андрей123

    Андрей123 Заслужений майстер

    Messages:
    3,352
    Likes Received:
    1,611
    Location:
    Днепропетровск
    Sergey_M, нет. всё так и есть.
    что чудо-пикап от Ланоса, что эти две тарахтелки из Китая переделаны без всяких там заморочек из обычных автомобилей путём замены бензинового двигателя на электромоторчик.
    с сохранением коробки передач rofl
     
    Мирослав likes this.
  8. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Staff Member

    Messages:
    7,147
    Likes Received:
    5,906
    Location:
    Київ
    Думаю що майбутнє все ж за воднем - екологічність без сумніву! В штатах вже продають водень на заправках і ціна близька до ціни бензину. Також за біодизель не варто забувати. Зараз світова мода породила багато дизельних машинок, привабливих як і зовні, так і по витратам палива. І найчастіше вони наносять менше шкоди середовищу (якщо брати цикл виготовлення, експлуатації і утилізації), ніж чисті електрокари. І наскільки ж зручніші - це не чекати по 4-8 годин на "заправку" електрикою!
     
    Bygorok likes this.
  9. Андрей123

    Андрей123 Заслужений майстер

    Messages:
    3,352
    Likes Received:
    1,611
    Location:
    Днепропетровск
    это так, офф-топ ;-)
    http://www.harley-davidson-kiev.com.ua/dyna-super-glide-custom-2/

    Добавлено через 2 минуты 39 секунд
    Sergey_M, вся морока со стоимостью хранения этого водорода.
    или более доступные баллоны относительно низкого давления с малым запасом хода
    или капец как дорогие системы высокого давления ;-)
     
  10. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Staff Member

    Messages:
    7,147
    Likes Received:
    5,906
    Location:
    Київ
    Вес и цена O=-

    Добавлено через 5 минут 25 секунд
    Ну дак 21 век на дворе - думаю проблему решат, просто пока водородные машины не настолько популярны.
     

Share This Page