Дмитро, ти провий на всі сто дивлячись зі своєї вежі. Якби я був заробляв собі на хліб деревообробкою безперечно робив би так само не витрачаючи життя на виробництво величезної кількості шаблонів. Але в данному разі в мене це хоббі. І зробити такий шаблон мені не менш цікаво ніж якійсь вироб. Стосовно МФС - це відмінна річ. Проте мій дисковий циркуль має деякі можливості якіх не мають циркулі з опорою на штіфт. МФС теж потребує отвіру?
По перше, я поважаю будь яке рішення, котре допомагає у вирішенні поставленних завдань, а також в будь якому разі сприймаю цю тему як суто інформаційну. І якщо ми зможемо надати велику кількість варіантів використання фрезера та його приладдя, це буде дуже корисно як майстрам, так і тим, хто тільки починає щось робити. З повагою!
Відповідь: Приемы работы ручным фрезером http://youtu.be/01-G4xJs16Q Потрібна річ але коштує в нас 1000 гривень пс - альтернативи ???
Re: Відповідь: Приемы работы ручным фрезером - я бы взял такой комплект в разработку, но даже не знаю где его купить и как он называется.
Відповідь: Re: Відповідь: Приемы работы ручным фрезером http://www.wolfcraft.newwall.com.ua/soedinenie_lastochkin_hvost.html там третя зверху . - http://www.google.com.ua/url?sa=t&s...3p2wDw&usg=AFQjCNEGcwiTRWgUD6FftiULOPJLtpp-nQ ось посилання на ліпшу ( воллфкрафтівська порівняно іграшкова ) - будете робити погугліть на слова - шипорезка ласточкин хвост , є багато інфи . пс - кожен дав би 100 долларів за саморобну , міцну точну та надійну ...
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Приемы работы ручным фрезером mijki - она прикольная своими оригинальными струбцинами - вот их я бы воспроизвёл(еслибы их взять на недельку)
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Приемы работы ручным фрезером mijki, А как вам такой вариант? http://www.youtube.com/watch?v=I_AmjhUdwzY&feature=related