Подужав всю тему Багато хороших порад та ідей. Успіхів Вам у втіленні задуманого. Від себе хочу прокоментувати питання про насосну станцію: На мою думку поки що рано серйозно замислюватись про розміщення насоса та бочки так як ще невідомо яка ділянка у Вас буде (свердловина, копаний колодязь, глибина, відстань до будинку...), але ось деякі підказки з досвіду (свого та знайомих). - Якщо свердловина глибока то тільки глибинний центробіжний насос, від якого шуму в хаті небуде зовсім (тільки клацання реле). - У варіанті із невеличким колодязем (для розміщення насоса) по суті ніякого утеплення непотрібно, тільки люк можна утеплити фольгованою плівкою (тепло води із свердловини буде зігрівати простір колодязя). - Трубу з водою в приміщення краще заводити під землею (у випадку підмерзання труби на вході то простіше дочекатися весни аніж відігріти). - Бочку (акумулятор тиску) не обовязково розміщувати в колодязі, можна встановити будь де по шляху труби з водою де можна виділити для неї місце. Тут можна зекономити на будівництві колодязя. - Якщо сверловина вже існує, але дебет води недуже (в мене наприклад можна взяти близько 40-60л води на 30 хв) то щоб дотягнути поки назбираєте на нову свердловину, можна поставити проміжний бак. Основний насос качає воду в проміжний бак 300л періодично відключаючись на 30 хв, а вже з бака невеличка насосна станція з бачком 25л створює стабільний тиск в водогоні. Тут звичайно недолік в тому що 2 насоса задіяно і потрібно мудрувати з автоматикою на основний насос, але перевага в тому, що основний насос працює з набагато меншим навантаженням та є запас води на великий короткочасний розхід (кілька заходів прання, полив...) в мене така система працює вже більше 10 років без нарікань. - недолік розташування насосної станції чи просто бака в колодязі біля свердловини ще в підвищеній вологості, яка недуже добре впливає і на контакти реле і на сам метал. - всі елементи водогону які рано чи пізно необхідно буде обслуговувати бажано робити відносно легкодоступними, щоб при необхідності можна було добратись до них із мінімальним руйнуванням.
Навпаки. Квартира в мирний час може стояти пуста роками і окрім павуків (та турботливих сусідів) ій нічого не загрожує. Достатньо косметичної побілки. А от з будинком, тим більше маєтком, все значно складніше.
В цій ситуації не потрібно щоб стояла, треба виручити якнайбільше коштів і вкласти в діло. А ось із маєтком справи складніші. Шкода.
Дуракiв небагато, щоб там придбати. Буде все добре (тiльки б Х. сдохло скорiше). Головне що ми живi та на свободi. Грошей ще заробимо.
Киевляне! Подскажите, плиз, наименее загруженный въезд в Киев. Зимой едем с женой в столицу искать тихое село в пригороде столицы. Хотим спланировать поездку. Скорее всего будем смотреть только Правобережье (один раз потеряв всё, стрёмно снова строиться на Левобережье).