не надо о грустном --- добавлено: 8 дек 2014 в 22:38 --- и да, тут не в технологиях дело. а в менталити
Мухи окремо, котлети окремо. На свій час наша освіта була на високому рівні, і спеціалісти, і результати роботи. Підкреслю на свій час. Ресурс вичерпується по сьогодні. Але за останні років 30-40 ми залишились на місці. (читай відстали на 60) --- добавлено: 8 дек 2014 в 22:54 --- Тут пишуть про новий податок - 30% з понад офіційних витрат. Боротьба з приховуванням доходів. Підозрюю у нас різко виросте рівень життя і кількість офіційних мільйонерів. Очевидно ми впритул наближаємось до реформ. Наступним кроком має стати ліквідація єдиного податку як архаїчного пережитку. Далі напевно тотальне встановлення касових апаратів з паралельною ліквідацією готівкових грошей.
На свій час - это до начала информационной эпохи. Упор на фундаментальную науку не предполагает быстрых перемен. Сегодня важнее балансировать в науке между объемом фундаментальных исследований и отслеживанием работы коллег-конкурентов, которые, в свою очередь, ориентированы на прикладные результаты. С последним в нашей школе просто .опа. , Смысл капитально вкладываться в то, о чем можно послушать на симпозиумах?
Так про все можна почути або прочитати. Тут завдання дати базову підготовку щоб надалі людина сама могла рухатись, бо ж всього у ВУЗі не навчиш
В свое время зарплата доцента была 300 а профессора 600. Соответственно туда попадали лучшие. При сегодняшних зарплатах.... Я на эту тему с американцем говорил. Там в университетах тоже зарплаты не не очень, относительно бизнеса. Зато говорит, достаточный уровень для безбедного существования и масса свободного времени.