Пневмомолот - оборудование для работы

Discussion in 'Кузнечное дело' started by Юра2, Sep 12, 2013.

  1. germak

    germak Інженер

    Messages:
    218
    Likes Received:
    614
    Location:
    м.Хмельницький
    Всім доброго вечора!В мене МА4129А-яке хто ляє масло?,з якої марки сталі бойки і скільки б вони коштували?..(а то підозрюю, що дехто по старій "дружбі"за них добудує веранду...)
     
  2. igor6-6

    igor6-6 Заслужений майстер

    Messages:
    1,358
    Likes Received:
    547
    Привіт Петре! Я наприклад та і інші жлопаки поскільки знаю користуются маслом И-40( веретьонка.) Якось на ОСТі читав що металУ-65 сталь.Добре підходить з вагоних полувісів але це уже дефіцит.
     
  3. germak

    germak Інженер

    Messages:
    218
    Likes Received:
    614
    Location:
    м.Хмельницький
    Ігоре доброго вечора! Дякую! А чи є інформація про ціну бо мені загнули-5000грн.(за два)і сталь якась богатозначна навіть не запамятав
     
    Last edited: Aug 31, 2015
  4. igor6-6

    igor6-6 Заслужений майстер

    Messages:
    1,358
    Likes Received:
    547
    5 т. за що?Матеріал і виготовлення? Я наприклад на металоломі брав 2 куски- обійшлося з порізкою 350 грн. Про виготовлення самих бойків не у точнював.Поки що немає необхідності.
     
  5. podkova1975

    podkova1975 Стажер

    Messages:
    3
    Likes Received:
    1
    Видимо сталь 5ХНМ,пять тысяч это не много,у нас продают за 7.5 а некоторые и 9 просят.Из ст.45 можна сделать за 3 тыс.
     
    Юра2 likes this.

Share This Page