ну можна тоді так ЮРЕЦ К, . Але призент могли приняти з поваги , та вилити шоб я не бачив, я не хотів вас та ваш стить життя образити (могли-б в підпису добавити рядрчок НЕ ПРИНІМАЮ ПРИЗЕНТІВ В ВИДІ ) . Я по шуткував (не знаю як примімаєте чи не примімаєте шутки , може віра то-що Вибачте). Все таки треба смайликів з солодким молоком добавити, слоряне ремесло досиьт шкідливе.
Ну добре,вговорили, давайте вечерком по пару пляшечок пива. Тільки я безалкогольне. В мене якраз допива є лящ копчений. Натур продукт. Сам робив.
Відповідь: Re: Конкурс «Зроби сам» Бігом на конкурс Що ж ви робите - дехто ж працює! От про що тепер можна думати, стікаючи слиною
Re: Відповідь: Re: Конкурс «Зроби сам» я тоже за клавою працюю ,.. і тіі хто в майстерні за інструментом , не бачать
Re: Відповідь: Re: Конкурс «Зроби сам» Забув як це по військомому-це для того шоб збити ворога з правильного шляху-дезоріентувати.Тепер можна йти щось робити.Та й жінка вже сердиться-що багато сиджу біля ноута.