Цікаве

Discussion in 'Курилка, болталка' started by sanykrimea, Sep 23, 2015.

  1. Энки

    Энки Модератор Staff Member

    Messages:
    15,894
    Likes Received:
    15,563
    Location:
    Київ
    НТР - то з соціального, там важкувато з твердими доказами, і навряд чи хто притомний, в здобуваннях природничих знань, буде звертати увагу на конструкції типу НТР.
     
  2. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Messages:
    10,952
    Likes Received:
    31,141
    Протягом останніх 9 років світовий експорт овочів збільшився на 78,51%, з 35 458 млн євро в 2009 році до 63 296 млн євро у 2018 році. Про це пише AgroTimes з посиланням на HortoInfo.

    З 2014 року Китай став провідним світовим експортером овочів, витіснивши Нідерланди з цієї позиції. У 2018 році китайський овочевий експорт досяг значення 8 906 млн євро, тобто на 156% більше, ніж у 2009 році.

    За Китаєм слідують Нідерланди. У 2018 році експорт овочів у Нідерландах становив 6645 млн євро, тобто на 56% більше, ніж у 2009 році.

    Іспанія посідає третє місце з доходами 6 071 млн євро у 2018 році, що на 53% більше, ніж у 2009 році.

    За нею слідує Мексика, яка залишається позаду Іспанії протягом останнього десятиліття, за винятком 2016 року, коли вона її трохи перевершила. Експорт овочів з Мексики в 2018 році становив 5 978 млн євро, тобто на 126% більше, ніж у 2009 році.

    Експорт овочів цих чотирьох країн становить 44% світового експорту овочів.

    Решта країн-експортерів дуже відстають від перших чотирьох, хоча можна виділити Польщу, Марокко та Туреччину.

    Польський експорт у 2018 році досяг 1 118 млн. євро, тобто на 75% більше, ніж у 2009 році.

    Експорт овочів Марокко у 2018 році становив 1,079 млн євро, на 154% більше, ніж 2009 року. Експорт Туреччини у 2018 році становив 919 млн. євро, що на 26% більше, ніж 2009 року.
     
    bogdansv likes this.
  3. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Staff Member

    Messages:
    25,886
    Likes Received:
    82,186
  4. Bumbarash

    Bumbarash Заслужений майстер

    Messages:
    1,669
    Likes Received:
    2,210
    Location:
    Запорожье
    Пока законы физики вышли покурить...
    Snap_2020.01.22_15h07m19s_012.jpg
    Snap_2020.01.22_15h09m08s_013.jpg
    Snap_2020.01.22_15h10m02s_014.jpg
     
    Vitalik Xm and bogdansv like this.
  5. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Messages:
    10,952
    Likes Received:
    31,141
    Міжнародна спільнота має виробити спільну політику з регулювання діяльності в космосі, у тому числі щодо приналежності знайдених у космосі ресурсів.
    Про це заявив у середу міністр торгівлі США Вілбур Росс на Всесвітньому економічному саміті у Давосі у ході свого виступу на присвяченій космосу секції, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

    "Є ще одна сфера (де існує потреба регулювання - ред.) – кому належить космос? Кому належить все те, що ми знайшли? Якщо хтось першим прибуває до астероїда, то, значить, він має право на всі мінерали, які там? Як це має працювати?... Зараз керуючий принцип: все це — лише для добробуту людства. Але так не триватиме дуже довго. Це – непрактичне рішення. Потрібно все опрацювати в деталях", - заявив він.

    Міністр торгівлі США вказав на те, що "урядова діяльність в космосі зростає, але понад 80% з 415 млрд доларів глобальної космічної економіки насправді припадає на приватний сектор". "Ми вважаємо, що у майбутньому комерційні інтереси ще більше домінуватимуть над урядовими", - додав він.

    За його словами, в США вже розпочато ініціативу "з більш точного визначення та оцінки економічної діяльності космічної промисловості".

    Росс також вказав на потребу регуляції на світовому рівні питань запуску та функціонування в космосі супутників, "якими там вже переповнено", як і питання щодо їх знищення після закінчення терміну діяльності.

    "Потрібна співпраця на світовому рівні. Треба напрацювати регулятивний концепт. Але потім питання: як це все імплементувати? І це дуже хороше питання. Морське право могло б тут бути корисним для порівняння", - заявив він.

    Росс повідомив, що у червні міністерство торгівлі США разом з Держдепартаментом проводитиме у Вашингтоні "саміт комічних компаній", на якому планують обговорити низку важливих питань у сфері освоєння космосу. Крім того, США планують підписати низку двосторонніх угоди з іншими країнами. Водночас, за його словами, "потрібно більше багатосторонніх угод, а не двосторонніх".
     
  6. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Messages:
    10,952
    Likes Received:
    31,141
    Україна експортувала горілки на 50 млн доларів
     
    buddybuild likes this.
  7. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Messages:
    3,761
    Likes Received:
    4,039
    Location:
    CV UA


    "Друзі, ви неодноразово писали, що такого відео про Україну англійською дуже бракує. Ми створили його! У цьому 36-хвилинному ролику зібрано понад 100 локацій з усіх регіонів України, окрім окупованих та 16 неймовірних саундтреків різних крутих українських виконавців. Поширте його в групі, покажіть друзям-іноземцям, використовуйте його, розповідаючи про нашу країну всьому світу", – повідомляється у дописі.
     
  8. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Messages:
    5,307
    Likes Received:
    6,176
    Location:
    Черкассы
    та воно все добре. але ж людина не птиця-квадрокоптер, а більше автотурист. отой і монтувалиб кіно вздовж основних трасс з відгалудженнями
     
  9. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Messages:
    10,952
    Likes Received:
    31,141
    Шесть крыс были помещены в ящик, из которого был один выход, ведущий в бассейн, а через него – к еде. В итоге крысы разделились на 4 группы: 2 ведущих, 2 ведомых, 1 одиночка и 1 – отверженный. За едой плавали ведомые и отдавали еду ведущим (после побоев), только после того, как поедят ведущие, ели ведомые. Одиночка сам себе добывал еду и отстаивал себя. Отверженного все обижали, и ему доставались отбросы. Данный эксперимент проводился 20 раз и каждый раз результаты были одинаковыми – деление на 4 группы. При этом даже если в ящик помещали все 6 крыс ведущих или одиночек, ведомых или отверженных – снова происходило разделение по 4 ролям. В социуме всегда присутствует иерархия, человеческое равенство – это утопия. Нужно бороться за место под солнцем или менять социум.
     
  10. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Messages:
    7,587
    Likes Received:
    7,932
    Location:
    Харьков
    Разделение по ролям есть способ выживания социума.
     
    Vladimir1966 likes this.

Share This Page