@PikeSoft, Скажіть, а ось такі відходи що на фото підійдуть для спалювання в вашому пальнику? @Владмир, в господарстві де я працюю, такі відходи продають 100 грн./т, з документами. Хоча в сусідньому господарстві їх продавали по 500 грн./т. Сам не розумію, чому така різниця.
@anatoliy22s, Дайте адрес или телефон хозяйства, можно в личку, буду очень благодарен. В моей горелке утилизируется любая органика.
Длина шнека обязательно 1200 мм ( вместе с горелкой 1500 мм) или можно меньше сделать? Просто у меня расстояние от котла до стены всего 1000 мм.
Я таким і топлю, у нас вартість коливається від 100 до 400 грн за тону, в селі по 400 а в райцентрі 100-250 грн, враховувуючи вартість доставки то ті що по 250 віходять по ті самі 400
Разница цены в наличии семечки в отходах 100гр мертвие отходы семечки минимум больше семечки больше цена
Зробив я пальник для відходів соняшника. Він відрязняється того, що представив автор теми, але можливо комусь стане в нагоді те що зробив я. Заздалегідь подяка @Pyato4ckin, він допоміг мені порадами щоб довести до ладу мого пальника. Відразу скажу, що мій варіант мені не дуже подобається, і я буду рухатись далі. Наступний мій пальник буде як в @Владмир. При згоранні зерновідходів в моєму пальнику золи залишається до 10%. Це дуже багато. Золу я вичищаю 1 раз на 2 доби. Витрати палива 40 кг на добу (при до -10 за бортом, 22 в будинку). От витрата палива мене дуже радує, я навіть і не сподівався на такий результат. Будинок 80 м2, неутеплений. Витрата палива і тепло в будинку, єдині плюси в такому пальнику. Мінуси: - чистка золи 1 раз на 2 доби; - чистка теплообмінника 1 р. на ~ 8-10 днів. - складування золи(її реально багато). Складую в біг-бегах. Загалом я задоволений своїм поточним результатом. Тепло в будинку є, і опалення зерновідходами мені обходиться значно дешевше ніж газом.