Виникло бажання знизити шумність на мотоблоці Фермер 12 к/с. По моїм спостереженням , саме хлопки в повітряний фільтр і є найбільшим джерелом децибел . Може хто має готове рішення ? Найближчим часом маю намір зробити забір повітря як на автівках , заглушу кільцеву кришку і виведу конусний патрубок , на прикладі Жигулів. Ще , помітна схожість наявного фільтра з фільтром Запорожця , двигун якого, теж не тихенький . Може хто щось порадить, буду вдячний.
Звичайно потрібно працювати з повітряним фільтром. Я на своєму Зуброві замінив штатний повітряний фільтр на інший з невеличкими доробками. Як мені здається значно зменшився шум від двигуна, нестало цого противного металевого цокоту. Звичайно і якість очистки повітря від пилюки завдяки більшій масляній ванні і плотнішому і більшому об'єму фільтруючого матеріалу капроновій жилці стала набагато кращою. Ось фото
Для понту . В степах і долах України повинно бути чути жайворонків , а не китаянських монстрів . --- добавлено: Aug 31, 2017 5:31 AM ---
100% Але одним шумом впуску бажаного ефекту не добитися, тут треба комплексний підхід. По моїм спостереженням основне джерело шуму китайського дизеля це ВІБРАЦІЯ.
Дякую, саме , десь так, буду майструвати , щоб тільки він вліз під капот. Ще хочу десь додати сінтипону насиченого мастилом або солярою.