Цікаве

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем sanykrimea, 23 вер 2015.

  1. igor_oksana

    igor_oksana Інженер

    Повідомлення:
    686
    Симпатії:
    2.042
    Адреса:
    Кропивницький/Кировоград
    Опубликовано: 5 июл. 2017 г.
    У Китаї виробники автобусу, що мав їхати над дорогою, зникли з мільярдом доларів після презентації. Рік тому представлення Transit Elevated Bus стало справжнім інфраструктурним проривом. Після презентації про диво-транспорт кілька місяців нічого не було чутно. Інвестори почали телефонувати компаньйонам, утім, ті не брали слухавки
     
    Uh0, mahno, sanykrimea та ще 1-му подобається це.
  2. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    автомобільний концерн Volvo оголосив про відмову з 2019 роки від виробництва машин з двигунами внутрішнього згоряння.
     
    Ромаррио, mahno та sanykrimea подобається це.
  3. LVV

    LVV Прораб

    Повідомлення:
    431
    Симпатії:
    425
    Адреса:
    Закарпатська обл., Свалявський р-н

     
    bogdansv та Эдисон подобається це.
  4. Reno

    Reno Заслужений майстер

    Повідомлення:
    9.441
    Симпатії:
    32.894
    А внутри пищалки есть электронная начинка? Не знал. )
    Иначе на постоянном токе она громко щелкнет и прикажет долго жить.
     
    Эдисон подобається це.
  5. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.886
    Симпатії:
    82.186
    [​IMG]
     
    Reno подобається це.
  6. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.886
    Симпатії:
    82.186
    Центр досліджень енергетики / EIR Center добавил(-а) 6 новых фото.
    25 мин. · Киев ·

    Америка не Європа - дроти в повітрі…

    або ще один цікавий факт про американські лінії електропередач, що так дратують фотографів

    На думку фахівців, еталоном поводження з електричними (і не тільки) дротами в Європі - є Німеччина. В цій країні вже давно зрозуміли, що укладання дротів під землею створює менше проблем під час несприятливих погодних умов. Але у випадку із США не все так однозначно, бо порівнювати Америку і Європу принаймні географічно не коректно...

    В європейських країнах щільність населення в рази вища, а відповідно й укладання кабелю «в землю» простіше бо покриває менші відстані. В американських містах подекуди від будинку до будинку необхідно швидко їхати 10-15 хвилин на машині не кажучи вже про відстані між населеними пунктами.

    Тому американці й тягнуть електричні дроти поверху не через те, що люблять на них дивитися, а за цілком вагомих причин:

    1. В масштабах такої дійсно великої та багатої країни, як Сполучені Штати Америки, заміна усіх повітряних ліній на кабельні неможлива насамперед через економічні причини - тягнути поверхневі дроти у 4-10 разів дешевше, ніж під землею, не говорячи вже про те, що кабельна лінія змінного струму не може бути довшою за 35 км (обумовлено технічними показниками).

    Наприклад, в Нью-Йорку вже давно існує проблема заміни старих повітряних ліній електропередач на нові. Але Нью-Йорк дуже завантажене автомобілями місто й перекриття навіть однієї дороги для ремонту може стати локальною проблемою. Прокладання кабелів під землею - це справа навіть не одного дня (технічна підготовка, комунікації, тунелі, технологічні люки й т.і.). За розрахунками фахівців, в середньому укладання однієї милі (1,6 км - в кращому випадку, це 50-70 будинків) «підземного кабелю» буде коштувати близько 1 млн доларів. А що таке одна миля в масштабах такої величезної країни!
    При цьому одна миля «повітряних дротів» у тому ж Нью-Йорку коштує 100 тис доларів.

    2. За підрахунками інженерів «закопані в землю дроти» дійсно скоротять кількість обривів на лінії на 50%, однак при цьому, аварійний ремонт буде займати в середньому на 62% більше часу… Та й інженери-проектувальники також добре розуміють, що якщо при проектуванні прийняти розрахункову швидкість вітру відповідною до максимального значення при урагані, то з лінією електропередачі нічого не станеться.

    Це звісно не означає, що американці категорично відмовляються від «підземних дротів». В останні роки житлові райони, які будуються з нуля (не на місці старих будинків) підключають до електроенергії саме від підземних комунікацій. Однак, в більшості випадків, знову ж таки через масштаби територій, електричні перегони проходять по високовольтним «вишкам-воздушкам».

    3. Строк служби підземної проводки майже в два рази менший ніж у повітряної.

    Зараз для тих, хто займається в Америці архітектурною фотографією, є тільки два варіанти: або не звертати увагу на дротові інсталяції на фото (до речи, то Ви ще не бачили, що відбувається в Індії та Азії))), або позбавлятися їх за допомогою фотошопу…

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    bogdansv, tairov77, Ромаррио та ще 1-му подобається це.
  7. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    Американский сланцевый газ, экспорт которого в “Газпроме” объявили невозможным в 2013 году, продолжает выходить на европейский рынок.Первая крупная партия сжиженного газа (СПГ) из США направляется в Великобританию, сообщает Financial Times.

    По словам источников издания, танкер Maran Gas Mystras вышел с терминала Sabine Pass в Мексиканском заливе и предположительно прибудет к терминалу Isle of Grain 8 июля.

    С начала года терминал, расположенный в устье Темзы и способный перерабатывать до 15 млн тонн СПГ в год, уже принял семь танкеров из таких стран, как Алжир, Катар и Перу. В прошлом году пмериканский терминал Sabine Pass, принадлежащий компании Cheniere Energy, отправлял крупные танкеры с СПГ в Южную Европу – в частности, в Испанию и Португалию.

    В апреле текущего года к покупкам газа в Штатах приступила Польша. Первый танкер пришел в страну в июне, тогда же началось расширение мощности терминала по приему СПГ до 7,5 млрд кубометров в год. После окончания работ он сможет покрывать половину потребности страны в “голубом топливе.

    В июне о закупках американского СПГ объявила Литва – национальный газовый оператор страны Lietuvos Duju Tiekimas (LDT) подписал контракт с американской Cheniere.

    Танкер с американским газом прибудет в августе в порт Клайпеды, где с 2014 года работает плавучий терминал по приему СПГ, арендованный властями у норвежской Hoegh LNG.

    Контракт станет первым для Литвы договором на покупку газа непосредственно в США и позволит “диверсифицировать источники поставок” с дальнейшим снижением на внутреннем рынке доли “Газпрома”, которая уже упала до 50%, сообщила LDT.

    В июне о строительстве второго на Балтике СПГ-терминала объявили власти Эстонии. Он будет расположен на берегу Финского залива в порту Мууга и станет частью пакета, в который войдут также эстонско-финский газопровод Baltic Connector и литовско-польский газопровод GIPL. Целью проекта заявлено связать Прибалтику и Финляндию с общим газовым рынком Евросоюза и расширить источники поставок энергоносителей.

    До 2020 года США планируют запустить еще 4 терминала по экспорту СПГ и увеличить объемы поставок на мировой рынок втрое – до 90 млрд кубометров в год.
     
    bogdansv, Reno, LOGR та ще 1-му подобається це.
  8. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.969
    Симпатії:
    7.148
    Адреса:
    Одесса
    Караван PQ-2017.
     
    Ромаррио подобається це.
  9. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    0.jpg
     
    sanykrimea, Reno, Бригадир та 3 іншим подобається це.
  10. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.886
    Симпатії:
    82.186

Поділитися цією сторінкою