Твердотопливный котел на улице

Тема в разделе "Твердотопливные котлы", создана пользователем Dimas35, 4 окт 2015.

  1. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Сообщения:
    345
    Симпатии:
    313
    Адрес:
    Київська обл
    Мотор склопіьомника лада-калина,або нива-ш. по оптові ціні 140 грн.,живлення 5.5 вольта бо на 12в. велика інерція , крани звичайні,не розбирючи впаяв кріплення припоєм пос-60. На кінцеві вимикачі ще треба підібрати якісь кришки .
     
    Последнее редактирование: 8 апр 2017
    Олександер_1 и predka нравится это.
  2. igoro

    igoro Прораб

    Сообщения:
    456
    Симпатии:
    285
    Для чого підключати до ТА сонячний колектор?
     
  3. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Сообщения:
    345
    Симпатии:
    313
    Адрес:
    Київська обл
    Щоб в міжсезоння мати теплову енегію від сонця для опалення а не трахатись з дровами.Планую колектор на 50 вакумних трубок, в сонячні дні не залежно від оточуючої температури це десь 4 кіловати на годину.Але це тільки в планах на майбутне бо енергоносії дешевшать не будуть. Якщо цікаво то наберіть в неті "вакумний сонячний колектор"
     
    Aleks dp нравится это.
  4. igoro

    igoro Прораб

    Сообщения:
    456
    Симпатии:
    285
    Думаю Ви перебільшуєте можливості сонячних колекторів.Щоб у міжсезоння був якись ефект на ТА одного колектора ніщо.Подивіться скільк людина поставила колекторів на ТА при тому що живе в Одесіhttp://house4u.com.ua/articles/solar_collector/moy-perviy-solnechniy-kollektor/part1.php
     
  5. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Сообщения:
    345
    Симпатии:
    313
    Адрес:
    Київська обл
    Я мав на увазі не саморобну х.., бо в мене така вже є. На мідь витратив гроші, а ефекту майже ніякого. А в товариша Altek (http://magus.com.ua/p222846910-vakuumnyj-solnechnyj-kollektor.html) на 20 трубок, то в бойлері закіпає вода і він його затіняє. Хочу таких два або й більше поставити, але це в перспективі.

    [​IMG]
     
  6. predka

    predka Прораб

    Сообщения:
    544
    Симпатии:
    403
    Адрес:
    м.Львів
    Ну,так, за такі гроші може і закипає...Cherna-facepalm
     
  7. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Сообщения:
    345
    Симпатии:
    313
    Адрес:
    Київська обл
    А ви порахуйте скільки коштує твердопаливний котел, теплоакумулятор та всякі прибамбаси, а тоді ще потрібно дрова. Крім цього потрібно попел вибирати, то можна 10 років опалюватись газом. А за 10 років той твердопаливний котел і теплоакумулятор може перетворитись на купу брухту. Я особсто вгатив десь 50000грн. вТПК,ТА, подрібнювач і все це робив власними руками і купува тільки матеріали, а за цей час мігби щось заробить.І взагалі таке враження, що в нас на форумі, крім того, що висміяти і обсудити ніяких порад не можна почути.:prapor:
     
    Последнее редактирование: 9 апр 2017
    Aleks dp, lisnyk, Алекс Иваныч и 3 другим нравится это.
  8. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Сообщения:
    2.208
    Симпатии:
    3.210
    Адрес:
    Між поділлям і поліссям
    @pic16f887, в ТА має бути теплообмінник чи як? Напевно і насос потрібен?
    Щось ніколи не цікавився, а річ звичайно класна.
    На рахунок дров згоден повністю, тим більше ціни ростуть. І це при тому, що майже в кожній хаті субсидії на газ. Так що правильно думаєте.:lulka:
     
  9. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Сообщения:
    1.116
    Симпатии:
    1.126
    Адрес:
    Житомир
    @pic16f887, Ви вірно робите що озвучуєте ватість "економії"
    Бо багато з майстрів готові впихнути 50 000 а потім на ОЛХ зустрічаю об"яви "зріжу дерева безплатно, працюю за дрова"!!!! БЕЗГЛУЗДЯ! Купити дрова в рази дешевше ніж заробляти ТАК! Доводилось спостерігати за роботою таких "профі" коли знесли 5 листів шифера та трісла кроква. Чи скалічені дерева з задерами на 0.5м після підрізання гілок ( таке дерево загине!). От і що тут зекономив горе- замовник? Коли роботу виконує спеціаліст він відповідає не лише "морально" а і фінансово за завдану шкоду!
    За сонячні колектори скажу 1, ще 10 років тому вони коштували в доларах так як зараз в гр, за кілька років, за моїм переконанням, ще торхи здешевіють! То ж період окупності стрімко наближається до терміну їх служби, тому є сенс спробувати!
     
    Aleks dp, predka и pic16f887 нравится это.
  10. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Сообщения:
    345
    Симпатии:
    313
    Адрес:
    Київська обл
    @Олександер_1,@Vasil77, для опалення вода ТА напряму, а ТО для майбутнього СК. Товариш 3роки назад купував СК на 20 трубок за 1200у.о, зараз такий 550у.о
     

Поделиться этой страницей