в країні ще не сформовані нові правила гри. ще мутузяться. розвидниться десь з лютого. а поки як не ФОП то пишіть устав.
Создайте элементарный бизнес-план. Для себя. В интернете есть примеры. По ходу разберетесь с аудиторией/категорией потенциальных покупателей, востребованностью Вашего товара на рынке, пропорцией цена-предложение, объемами продаж. Сформируется начало доходной и расходной части Вашей деятельности. Особенно тщательно пробейте расходы. Их обычно (как при ремонте) будет больше, чем Вы просчитаете.. Выйдите на предполагаемые сроки окупаемости, спрогнозируйте Ваш бизнас на песпективу, год, два, пять лет. Пошерстите возможных конкурентов, и вот еще что - то, что Вам кажется эксклюзивом, возможно, где-то производится и даже запатентовано. Это тоже важно.
та я без конкретики від себе, хочеться знати (який "котел" найкращий) як це - бути підприємцем від самих підприємців.. підприємство має декілька завдань, основне - робота з клієнтами "з ПДВ", розробка і легалізація тех документів на вироби (без "фірми" ніяке ТУ не оформиш). Ну і легальна зарплата - також хочеться платити людям. тому і чекаємо, моніторю всяк прогнози - нічого не намоніторив - пишуть, що нічого доброго не чекати.. План є, ринок збуту - окреслено, максимум - це потрібно в кожній хаті, мінімум - це купують зараз забезпечені люди. Аналоги в світі є, в Європі є три бренди, які це продають, в Україні подібного виробництва нема, ми перші. Зі своїм патентом, патент вже в дії. Бізнес вже є, стартовий капітал назбирали з власних заощаджень, запустили виробництво і з реалізованої продукції повернули ці заощадження. Тобто тепер ми без кредитів, ні зовнішніх, ні внутрішніх запозичень нема. Виробництво " в плюсі" з кожним виробом. Завантаженість - 12 роб годин 6 днів.
та головне правила, а не розмови про правила. хто пугає, хто розмірковує. манна всерівно не впаде, хоч всі і очикують. якщо організуєте ТОВ, то засновників повинно бути більше ніж 5. тоді буде розмова, а не змова за спинами. тут "зуби" треба мати. проблеми завжди виникають коли грошей нема, або їх стало дуже багато. на "взльоті" майже ніколи нема проблем. тут всі зайняті розвитком. всім цікаво. всі радіють успіху, досягненням, впровадженню, грошовитим клієнтам і тд.