Методы борьбы с медведкой

Тема у розділі 'Сад и огород', створена користувачем garden, 27 кві 2010.

  1. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Відповідь: Методы борьбы с медведкой

    То може вона любить темне, а ви брали світле? beer ;-)
     
  2. агент007

    агент007 Інженер

    Повідомлення:
    497
    Симпатії:
    729
    Адреса:
    Берегово Закарпатская обл.
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Методы борьбы с медведкой

    Точно треба було взяти темне
     
  3. Одесский дачник

    Одесский дачник Новачок

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Одесса
    Механический способ защиты рассады от медведки - с помощью колец от РЕТ-бутылок. По мере роста рассады кольца вынимают из почвы, чтобы дать корням развиваться.
     
  4. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Методы борьбы с медведкой

    Одесский дачник, щось не дуже зрозуміло - опишіть детальніше, або схематично намалюйте...
     
  5. агент007

    агент007 Інженер

    Повідомлення:
    497
    Симпатії:
    729
    Адреса:
    Берегово Закарпатская обл.
    Каждую весну борюсь с ведмедкой и этот способ с кольцами проделывал,толку мало .Она и кольца залазит к сожалению.С ув. Виктор.
     
  6. Одесский дачник

    Одесский дачник Новачок

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Одесса
    Медведка ползает строго под поверхностью почвы. А во внутрь кольца попадает если оно глубоко закопано или при выходе из норки. В остальных случаях медведка кольца обходит стороной. фото нет, поэтому ничем не могу помочь.
     
  7. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Методы борьбы с медведкой

    Тільки тепер помітив цю тему. Трохи дивно . Майже всі пишуть про сучасні методи боротьби з капустянкою(медведкою рос.) з використанням кілець ,пива:) і т.п.
    Чому ніхто не згадав про старий дідівський метод, а саме:
    В приямки з осені накласти гною і з настанням міцних морозів(таких як сьогодні)))) вилами викинути гній.ВСЕ . Затрати мінімальні ,але до весни капустянка не доживе,відповідно не відкладе яєць і т. д.
    Я не прихильник застосування різних отрут... раніше чи пізніше все це може потрапити в наш шлунок!
    На завершення додам.Сам використовував цю методу ,та й на власні очі бачив як весною капустянки мандрують з купи гною , через дорогу,прямісінько на грядки.
     
    4 користувачам це сподобалось.
  8. Одесский дачник

    Одесский дачник Новачок

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Одесса
    Метод дійсно старий і відомий.beer Сам кожного року планую це зробити та кожного разу щось важливіше знаходиться.:-[
    Хімію принципово не використовую, хоча мало вірю в її ефективність. Особливо, якщо є домашні птахи. На дачі вовчка знищую за допомогою сусідських курей під час розрихлювання чи перекопування ґрунту. Вдома від городини відмовився і вовчок з голоду пішов до сусідів.
     
    1 людині також подобається це.
  9. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Методы борьбы с медведкой

    Теж непогана метода,істинно екологічна:vo:

    Добавлено через 37 секунд
    beerОдесский дачник,
     
  10. Юрген

    Юрген Бригадир

    Повідомлення:
    132
    Симпатії:
    133
    Адреса:
    Запорожская область
    Много лет на даче пользовались способом ПЭТ - бутылок , .....эффект 99%
    брал бутылку 1,5 литровую - от мин. воды .. Миргородская .. отрезал горловину до ровного цилиндра, и низ отрезал ...........потом на две половинки ( два кольца ) по длинне , а потом кольца разрезал - получалась лента , при посадке рассады мы размачивали землю на грядах хорошо , берёшь ленту формируешь в кольцо и в землю кольцо , следом жена растение вложила - земли в кольцо , придавила .....необходимо оставить кольцо выше уровня земли на 10 - 15 мм , когда окрепла растение при хорошем поливе - осторожно вытаскивали кольца , промывали и складировали ( многоразового использования !!! )
     

Поділитися цією сторінкою