Отказался от центрального отопления - ищу альтернативу...

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем великан, 23 гру 2011.

  1. Будинокбезгазу

    Будинокбезгазу Новачок

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Львів,Дорошенка 53/6 0972462356
    Відповідь: Отказался от центрального отопления - ищу альтернативу...

    Добрий вечір, найкращим підлоговим опаленням є повітряне. Так робили дрревні корейці та римляни. Щодо водяного опалення є маса застережень від медиків.
    Сам міряв геопатогенні поля від водяних підлог.
    Всього найкращого
     
  2. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Отказался от центрального отопления - ищу альтернативу...

    Що таке повітряне опалення? Тепловентилятор?
    Геопатогенні - схоже на ті що на Бермудах :)
     
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Отказался от центрального отопления - ищу альтернативу...

    А це як???dntknw

    Просвітіть, будь-ласка.
     
  4. Будинокбезгазу

    Будинокбезгазу Новачок

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Львів,Дорошенка 53/6 0972462356
    Відповідь: Отказался от центрального отопления - ищу альтернативу...

    Андрію, гляньте у вікіпедії про корейські ондолі, де підлоги опалювалися гарячим димом. Системи опалення теплим повітрям подібні до них -нагрівають конструкції, які випромінюють тепло в приміщення.
    Відносно водяних теплих підлог - міряв геопатогенні ефекти сам. Це звичайно не аргумент. свідчення медиків теж до справи не пришиєш. Треба серйозно міряти з допомогою апаратури, яка вже розроблена в Австрії та Росії. Мабуть треба звертатися до розробників, які тестували прилади. Ще є швейцарська розробка, яку показували на виставках у Львові та Києві. Але ніхто не спішиться фінансувати такі дослідження, бо тоді слід згорнути випуск багатьох товарів. Шукайте в Інтернеті та аналізуйте. Львівські медики перш за все діагностують тромбофлебіти у людей, які проживають на теплих підлогах. Але про системні дослідження мені невідомо.
     
  5. Портвейн

    Портвейн Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.301
    Симпатії:
    4.295
    Адреса:
    Краматорск
    Вы это серьезно советуете владельцу квартиры или чисто поржать ?
    В стране , где стоимость энергоносителей определяется указами посчитать выгодна или нет автономка и какой применить источник энергии не возможно .
    То что сейчас выгодно = завтра обычным указом или налогом становится не выгодно .
    Я бы глобально не вкладывался .
    Если квартира на стадии ремонта = вложитесь в утепление стен .
    А по чем завтра или через год , два , десять лет будут газ или электроэнергия для населения не знает никто .
     
  6. Будинокбезгазу

    Будинокбезгазу Новачок

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Львів,Дорошенка 53/6 0972462356
    Відповідь: Отказался от центрального отопления - ищу альтернативу...

    Портвейне, я такого не писав. Ще раз уважно подивіться переписку. Але попри все, при нинішніх цінах на газ теплова помпа прорітетніша. Є багато статей на цю тему. Рахували чехи для особняка 230м2. За 20 років експлуатації - економія десятки тисяч доларів. Інша річ - наша спроможність вкласти гроші у ТН. До речі, утеплення будинку не завжди дешеве, надійне і безпечне. Ми не англійці, які мають чудові природні суміші вапна з конопляною кострою. При товщині 25 см - опір теплопередачі четвірка. Дешево і сердито. З найкращими побажаннями Будинокбезгазу.
     
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Отказался от центрального отопления - ищу альтернативу...

    Гарячим димом древні корейці опалювали підлоги тому, що більше нічим не було опалювати. Сучасна корейська наукова думка розробила альтернативні джерела тепла для своїх ондолі. Тепер існують ондолі електричні, парові і водяні. А чим відрізняється наша водяна тепла підлога від корейської сучасної водяного ондолі?
    Зґідний з Портвейном, людина, котра живе в квартирі на якомусь поверсі попросила практичної поради, а ви жартуєте над нею.:Hi:

    Добавлено через 5 минут 47 секунд
    Які результати замірів. Наскільки це шкідливо?

    Добавлено через 2 минуты 39 секунд
    Ви змішали все в купу. Підлогове і повітряне - різні види опалення.
     
  8. Будинокбезгазу

    Будинокбезгазу Новачок

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Львів,Дорошенка 53/6 0972462356
    Відповідь: Отказался от центрального отопления - ищу альтернативу...

    Ну і живіть над своїми електричними і водяними підлогами, а я не буду. І нічого в купу я не мішав. Повітряне опалення у моєму розумінні - це нагрівання будівельних конструкцій, а не самого повітря у приміщенні. Відносно геопатогенних зон - тема велика і значна. Маєте Інтернет -вивчайте, аналізуйте і думайте. Я не вікіпедія.
    Не приписуйте мені злі жарти. На тему допомоги автору публікації я відповів, що треба мати поверхові плани будинку, щоби щось конкретно радити. Усім доброго настрою і взаємоповаги
     
  9. великан

    великан Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    15
    привет участникам обсуждения:)
    водянные полы даже не рассматриваю...
    подо мной сделан ремонт , который в два раза превышает стоимость моей квартиры и если где то протечет то я окажусь в рабстве лет этак на 150:)
    а если серьезно то хочу оставить водяное отопление ( правда не включать его)
    и сделать разводку под конвектора или потолочное инфракрасное вот такое: http://teplovdome.com.ua/component/...lypage=flypage.tpl&product_id=8&category_id=1
    и хочу выбрать между конвектором и инфракрасным (просто насчет инфракрасного одолевают сомнения. с одной стороны не нагревает воздух а предметы и это плюс а с другой стороны за него какая то инфа - противоречивая )
    сейчас нахожусь в Испании и пошел в магазин типа "эпицентр" и поинтересовался у них насчет инфракрасного обогрева - дак они за такое вообще не знают.:-[
    может у кого то есть уже такое и хотелось бы услышать мнение людей у которых уже стоят инфракрасные нагреватели..
    плюс утепляю стены по наруже пенопластом.
     
  10. Будинокбезгазу

    Будинокбезгазу Новачок

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Львів,Дорошенка 53/6 0972462356
    Відповідь: Отказался от центрального отопления - ищу альтернативу...

    Великан, добрий день. Для більш кваліфікованих консультацій треба мати ваші поверхові плани та розміщення Вашої квартири у будинку.
    З метою нагрівання підлог є один корейський варіант - графітні теплі підлоги.
    Ними торгують в Івно-Франківську (фірма Гален, тел. 067 343 40 80, Волосянко Любомир). Людина знаюча.
    Щодо протікань, то від води Ви не можете відмовитись. Рекомендую труби та фітінги німецької фірми ТеСе - в Україні є представництва. Ми монтували їх впродовж 10 років -ні одного протікання. Так що труби дуже добрі а технологія монтажу проста.
    В інтернеті представництва легко знайти. По друге, у себе вдома Ви можете встановити систему "антизатоп" - датчик вологості + електроклапан. Дороговато, але захищає від цих проблем. У нас у Львові вони продаються широко.
     

Поділитися цією сторінкою