Десь чув про можливість будівництва, у визначених межах, без проекту

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем pio, 14 гру 2011.

  1. pio

    pio Новачок

    Повідомлення:
    155
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    shklyar.kiev.ua
    Десь чув про можливість будівництва, у визначених межах, без проекту. Ну наприклад: є в мене ділянка під дачне будівництво, планую будувати баню - одноповерховий будинок 6х6 метрів. Ну і питання у пошуку цього закону.

    ЗІ
    Передмова: Я поважаю форум і таке інше.
    Питання: У цій гілці спілкуються будівельники чи є юрист(и)?
     
  2. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    4.452
    Симпатії:
    8.696
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Десь чув про можливість будівництва, у визначених межах, без проекту

    Вам потрібно звернутись в архітектуру за виготовленням будівельного паспорту, потім подати повідомлення в ІДБК, після реєстрації декларацію про про початок будівництва, потім можна будувати. Це якщо по закону. Або будуєте а потім штраф за самобуд і та ж процедура.
    Я як раз на цій стадії, щоправда дозволи у свій час побрав усі окрім ДБК, тепер штраф і все спочатку добре що хоч погодження збирати не довелось.
     
  3. pio

    pio Новачок

    Повідомлення:
    155
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    shklyar.kiev.ua
    Питання трошки інше.
    Приведу іще приклад. Інша ділянка. Дачний кооператив. Земля приватизована під садівництво, є акт, десь 95 року. Такого виду землі не існує, наскільки я розбираюсь. Кооператив з часів Радянського союзу, типові ділянки по 6 соток, яких там кілометри. На цих ділянках, у більшості, типові будинки. Жодних документів на будинки немає, в усіх.
     
  4. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.788
    Симпатії:
    5.561
    Адреса:
    Черкассы
    pio, Вы ошибаетесь относительно земли
    Статьи 18 и 35, и для понимани разницы - ст36
    читать тут "Земельный кодекс" http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2768-14/page

    Относительно строительства без проекта статьи 26 и 27 Закона "Про регулювання мистобудивнои дияльности" читаем тут http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/3038-17
    Без проекта означает не "совсем без проекта".

    Порядок действий читайте выше
     

Поділитися цією сторінкою