Экономное электроотопление

Тема у розділі 'Продам: Оборудование и инструмент', створена користувачем jtywest, 6 гру 2011.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Экономное электроотопление

    :) честь і хвала нагрівачам.
    Тільки робіть різницю між ККД нагрівача і ККД транспортної лінії.
    І куди вони губляться? на електромагнітне випромінювання?

    Добавлено через 6 минут 5 секунд
    так знову ви не бачите різниці між різним монтажем.
    Скажіть, ваші нагрівачі випромінюють енергію тільки однією площиною? Протилежна сторона нагрівача - теплоізольована?
     
  2. jtywest

    jtywest Підмайстер

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    http://wdom.com.ua/
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Экономное электроотопление

    На тыльной стороне панели стальной воздухозаборник для естественной конвекции и отражатель, так что потери сведены к минимуму.

    А сам обогреватель не нагревается? Или вы действительно считаете что 100% тепла он отдает в окружающую среду?
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Экономное электроотопление

    не дивуйтеся, я саме так вважаю. Тому що ефект Пельт'є у вашому нагрівачі застосовувати нема потреби..:)
    Якщо вважаєте інакше від мене - поділіться думками, цікаво.
    Ну ось. Якщо би ваші клієнти правильно змонтували масляні нагрівачі, а саме приклеїли би під вікном теплоізольовані рефлектори - не втрачали б через стіну 50% радіаційної складової своїх масляних нагрівачів. :)
    І що це у вас за конвекція якась об'явилася. Ви ж монтуєте інфрачервоні випромінювачі.. :)
     
  4. jtywest

    jtywest Підмайстер

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    http://wdom.com.ua/
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Экономное электроотопление

    А вы не считаете, что если нагревается сам обогреватель до температуры 90С а воздух в комнате 18-20, то скорее всего воздух тоже начнет нагреваться, естественную конвекцию при любом виде отопления еще никто не отменял :)
    Просто одни виды обогревателей используют конвекцию как основной вид теплопередачи, другие уже как дополнительный, а основным является инфракрасный обогрев.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Экономное электроотопление

    і який же вид передачі енергії у вашого нагрівача?
     
  6. jtywest

    jtywest Підмайстер

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    http://wdom.com.ua/
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Экономное электроотопление

    В масляном обогревателе первым отдает тепло маслу нагревательный элемент, затем масло отдает тепло металлическому корпусу, и уже металлический корпус отдает его окружающей среде. По вашему здесь нигде нет потерь?
    Может тогда лучше вообще не масло а воду заливать в обогреватель? Не знаете почему так не делают? Мне все таки кажется что это для того что-бы избежать больших тепловых потерь. Я не верю в КПД 100%, везде есть свои потери, где-о меньше, где-то больше, но они есть везде.

    Добавлено через 1 минуту 23 секунды
    Основной вид - инфракрасный (порядка 70 %), дополнительный - конвекция (соответственно около 30%).
     
    1 людині також подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Экономное электроотопление

    я вважаю - що нема. Ні одна калорія не омине приміщення, в якому стоїть нагрівач.
    знаю, масло - не таке агресивне щодо сталі в плані корозії. Хоч вода (якщо б не було корозії) ідеальний акумулятор тепла. ЇЇ навіть можна до 700С нагріти. :)
    вірте! У випадку теплонагрівача вся електроенергія тратиться на тепло.
    а тепер порівняйте із такими характеристиками нагрівачів у своїх партнерів-конкурентів. Яка буде різниця?
     
  8. jtywest

    jtywest Підмайстер

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    http://wdom.com.ua/
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Экономное электроотопление

    Так есть алюминий, или антикоррозионные покрытия, которые могут работать даже в агрессивной среде, тоже элементарное хромирование.


    Не спорю, вся электроэнергия тратится на тепло, просто вы забываете как раз о тепловых потерях.
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Экономное электроотопление

    jtywest, те, що Ви - жінка, я пам'ятаю. Тому з розумінням сприймаю вашу тезу про якісь теплові втрати.
    куди ті втрати діваються, Ви можете пояснити?

    Ми говоримо про ККД нагрівача, а не приміщення (тобто тепловтрати, чи теплоопір огороджувальних конструкцій цього приміщення).

    Все тепло, яке генерує нагрівач - переходить у приміщення, де цей нагрівач знаходиться.

    Це означає 100%ККД.

    Про якісь втрати можна говорити, коли теплова енергія (або взагалі енергія) якимось чином покидає нагрівач і не попадає в приміщення.:)

    це все крутиться навколо осі економічної вигоди. Найдешевший нагрівач з найдовшим терміном служби - сталевий з масляним наповнення.
     
    Володимир П подобається це.
  10. jtywest

    jtywest Підмайстер

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    http://wdom.com.ua/
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Экономное электроотоплени

    Знания физики по вашему базируются на том какого пола человек? :)
    Потери на нагревание самого обогревателя, как я понимаю вы не хотите учитывать, докажите в таком случае как абсолютно вся теплота перейдет в окружающую среду?
    Я прекрасно отличаю потери при передаче энергии, от потерь в самом помещении.
     

Поділитися цією сторінкою