Твердопаливник VIADRUS U 22 D

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем nohas, 8 лис 2011.

  1. Nazarn

    Nazarn Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львів
    в мене також VIADRUS U 22 проблема також з температурою,важко нагріти,часто потрібно підкидати дрова,також дуже дим іде на хату з нього,хоча тяга з комену нормальна.....підкажіть в чому проблема?
     
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    така вже конструкція цих котлів,(теплообмінника),нічого не вдієте!привикайте або витяжку примусову над котлом ставити!
     
  3. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Як іде дим, весь час, чи тільки коли підкидаєш дрова?
    Таке питання(напевно скоріше до майстрів), треба поставити тп в підвал. А там вузькі двері 70см з поворотом на 90 градусів,плюс сходи. Чи можна новий чавунний котел розібрати, а потім зібрати в підвалі. Будерусовці казали що треба буде нові футорки, а вони вийдуть дорожче котла.
     
  4. murava

    murava Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Львов
    Простіше роздовбати двері, ніж потім бавитись у збирання чавунних секцій.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Твердопаливник VIADRUS U 22 D

    то що вони мали на увазі?
    Невже така складна річ - футорка?
     
  6. Остап1974

    Остап1974 Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Львов
    guffi, чи не простіше в такому випадку,котельну з ТП котлом розмістити в прибудові коло дому?
     
  7. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    В тій кімнаті є вікно, дві розпашні створки, і фундамент прадід клав з цегли. можливо вийде витягнути цеглини, покласти котел на тильну сторону і затягнути по дошках. Потім все вернути в попереднє положення. Кладка напевно цемент і цегла польська повнотіла. Не знаю як власник будинку відреагує на перспективу втручання в фундамент.
    Хто знає які вимоги на побудову котельні. Обовязково арх. проект, усілякі дозволи(яка приблизно вартість питання, по матеріалам і роботам я підрахую сам) які майть бути відстані від сісідніх будівель. Чи можна щільно до будинку?
     
  8. abver74

    abver74 Підмайстер

    Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Східниця
    Відповідь: Re: Твердопаливник VIADRUS U 22 D

    подивись чи щільно всі патрубки прилягають до котла.теж все диміло погано набирало температуру поки не загерметизував вихлопну систему до труби....після цього горить прекрасно з 40 гр до 70 гр в районі 15хв коли відкрию піддувало на повну...висота труби 7 метрів...на початку було 4...горило та диміло і коли відкривав дверцята котла весь дим був в кочегарці...наштукував трубою зі звичайноі оцинковки ущільнив і діло пішло...
     
  9. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Твердопаливник VIADRUS U 22 D

    При установці ТП котлів з висоти труби і її теплоізоляції , герметизації і потрібно починати. І в паспорті котла повинна бути вказана необхідна висота труби.
     
  10. abver74

    abver74 Підмайстер

    Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Східниця
    Відповідь: Re: Твердопаливник VIADRUS U 22 D

    я це й сам розумію...але мені треба було тепла...не сохли стіни з тирси а юанів як завжди бракуе...от і тиснем хто як може...думаю як би у всіх було достатньо грошей на цьому форумі заходили б одиниці))))))) а бач тут народу як за союзу в магазини писля 12оі години))))))
     

Поділитися цією сторінкою