Автомобільні свічки запалювання

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Voyutichi, 31 жов 2011.

  1. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Я карбюратор на Форд-Эскорт разбирал на три части-замачивал в ацетоне на трое суток. Говорят,можно замачивать в Кока-Кола. Еще в уксусной кислоте. Кока-Кола отьедает до блеска металла.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    я мушу усвідомлювати, що роблю. А просто кинути карб у тазик і чекати, поки все виправиться - не можу.
     
    Andrii_M подобається це.
  3. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    Уважно, якщо продуваєте звичайним автомобільним насосом - трапляються випадки, коли корд (нитки) із шлангу заганяються всередину карба і там вільно блукають.
     
  4. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Никто не говорит-просто кинуть в тазик с растворителем. Разобрать и положить,чтобы смолы все откисли. Потом жиклеры все продуть,продуть. Проверить ускоритель.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ацетон зараз видається по паспорту, в магазинах - нема.

    Мушу обходитися бензином.
     
  6. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Ацетон по паспорту???????У нас свободно вроде как было до последнего времени. Может, я отстал от жизни??!!
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    відстали, ще за уряду януковича цю дурість ввели..
     
  8. rodnik2

    rodnik2 Бригадир

    Повідомлення:
    432
    Симпатії:
    217
    Адреса:
    Горловка
    в свое время наблюдал интересные желеобразные прозрачные образования в карбюраторе, которые не давали нормально функционировать. После смены заправки о них забыл. Подозреваю это смесь конденсата с каким то компонентом бензина. Не систематичные провалы при нжатии на педаль газа, 99% загрязнение топливного жеклера 1ой камеры.
     
  9. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Во Блин!!!Я когда-то марганцовку покупал жене а роддом-зае.....устал бегать по врачам и обьяснять зачем она мне надо. Тогда ее продавали строго по рецепту. Типа-идет на изготовление взрывчатых веществ. А ацетон уже куда идет???Нюхать???
     
  10. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Voyutichi, я вже десь писав - в продажу є прекрасні і дійсно ефективні суміші в аерозолі для очищення карбюратора під спільною назвою Carb Cleaner, наприклад, від ABRO (оптимальне співвідношення ціни і якості) або Hi Gear (краща якість за вищу ціну)
    http://autoprotect.com.ua/products/ochistitel_karbyuratora_abro_carb__choke_cleaner

    Чистить і те, що бензин просто не змиває (бо не розчиняє). Подібні препарати є і в вигляді розчинів, але тоді треба працювати пензликом і шприцом.
     
    Voyutichi подобається це.

Поділитися цією сторінкою