Засмолення котла! В чому причина?

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем predator86, 21 жов 2011.

  1. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    так что вы имели ввиду под верхним горением?
     
  2. Остап1974

    Остап1974 Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Львов
    Закладаєте паливо в топку,і розпалюєте зверху.Розгорілось,включаєте автоматику на розпал після кількох хвилин і гоу...Цікавить,мене,чи збільшиться у Вас час горіння?У мене збільшується,тільки "обороти котла"поволі набираються.:)
    Пи.Си.Поліна,спробуйте в поперек топки по складати,щільніше.Докладати при верхньому горінні не потрібно.Догорає усе,прочистити зольник,і по новому розпал.
     
  3. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    Да, как я уже отписывал ранее, верхний разжиг эффективнее в плане экономии топлива! А именно это проявилось в том что уже котел нагрелся до 70 и нагрел воду в системе до 40 градусов а в топке еще полно грани, когда снизу зажигал то уже подбрасывал до этого момента.

    по поводу докладывания дров, с оф сайта по моему котлу:
    у меня получается разжиг только утром и дальше сутки он горит и я только докладываю дрова. в данный момент там горят брикеты - что то я большего эффекта ожидал, так мне расхвалили а фигня фигней еще и воняет каким то клеем. может если бы полную топку их натолкать то и можно воду закипятить в системе :-D
    а так то 10 килограмм сгорели за 3 часа, а это одна загрузка моих досточек.
    может завтра закажу уже дрова, а на форуме есть темы типа продам дрова или куплю?
     
  4. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
  5. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    Sergey_M
    спасибо за ответ!

    по поводу смолы в котле - сегодня утром его еще раз почистил от остатков, как новенький стал :)
    пока топить его не буду - потеплело у нас и перейду временно на газ, у меня 15 кубов в сутки сгорает газа, это не страшно. в морозы до 50 уходит 0_0, тариф 1100 гривен за 1000 кубов, котел 50Квт, площадь 270 квадратов.
     
  6. Остап1974

    Остап1974 Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Львов
    Відповідь: Засмолення котла! В чому причина?

    Ось і славненько, ELEfant. Тепер Ви по справжньому зрозуміли свій котел,і те,що йому було потрібно...
     
  7. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    Re: Відповідь: Засмолення котла! В чому причина?

    уверен что еще не все понял :(
    трубы дымоходные у меня прилично расходятся на стыках при охлаждении, наверное надо было на саморезы крепить.....
     
  8. telets

    telets Бригадир

    Повідомлення:
    160
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    УКРАИНА КОЛОМЫЯ
    Re: Відповідь: Re: Засмолення котла! В чому причина?

    В найнижчій точці каналу (гільзованого)димоходу ставите трійник з лійкою для збору конденсату,бажано ще ревізію.З лійки виводите трубку в ємкість(відро)для збору конденсату. Привожу фото.В мене зелена гільза стоїть для додаткової ізоляції димової труби котла при проході через стіну
    Крім боротьби з засмоленням ,створенням сажі в котлі
    і відповідно димовому каналі шляхом правильного режиму роботи котла та якісного палива як доповнення можна використовувати хімічну добавку до палива - знищувач сажі .Називати вважаю постачальників некоректно. Для пошуку постачальників добавки в Google ключеві слова можуть бути "удалитель сажи"
     

    Вкладення:

    • IMG_2997.jpg
      IMG_2997.jpg
      Розмір файлу:
      86,6 КБ
      Переглядів:
      187
    1 людині також подобається це.
  9. telets

    telets Бригадир

    Повідомлення:
    160
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    УКРАИНА КОЛОМЫЯ
    Так,потрібно з*єднувати труби саморізами між собою,крім зміщення може бути і проблема з демонтажем (при необхідності виймання труб з димового каналу).
     
  10. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    telets
    если есть лейка то ревизию не обязательно - Вы зря еще один тройник поставили (ИМХО), можно же снять лейку и почистить дымоход от сажи ;)
    у меня есть такая химия - применял ее в камине, точно не могу сказать или она помогла или нет - неоднозначно как то. горит в огне синим пламенем?
    так мы как раз из соображений демонтажа и не крепили саморезами - у меня труба не в канале а отдельно выведена, еще не зашита.
    блин, но они прилично расширяются...
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою