Тумба біля ліжка своїми руками

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем orex_, 14 жов 2011.

  1. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Прикраватна тумба

    mijki, там підпружинений штифт розташований? Прикручується до корпусу шухляди?
     
  2. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Прикраватна тумба

    Не в курсі бо не розбирав :) але закривається помаленьку так , мяко . Звичайно до корпусу( до каркасу шафи чи тумби ) а як же інакше ...
     
  3. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Прикраватна тумба

    Можна ще до корпусу, в якому розташовується сама шухляда, але тоді на неї потрібно ставити додатковий упор. Проте такий варіант непрактичний, хоча і можливий.
     
  4. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Прикраватна тумба

    Crane, супер , інф. море.

    - не зовсім, розрізав лобзиком, то маєм з 1.5мм їх не враховував так як між ними всеодно має бути зазор.

    напевно візьму 15, зручніше буде клеїти, + шліфовка , то вийде на 13-12 мм..

    в них широкі "пера" в порівнянні з жовтими, получається більший зацеп в основі.

    - не знаю..., але з попередньої шуфляди (в учора їх розібрав) ролики пластмасові поломані + погнута. Милим провів трохи інструктаж.

    - першу цангу я помалав сам, не було опита, знань (я і зара не професор ..) але тоді зробив два грубих порушення і вона розлетілася. Другу цангу достав з допомогою форумчанина, (інакше не зміг знайти) - підійшла від Макіти (якої саме не знаю) , вона була трошки довша за стару , я її не вкорочував , а получаєть треба було. Через деякий час та частина що виступала з цанги 12мм_трової, почала випускати фрези, (трохи розвалюцувалася). Я ту частину обрізав , і ще трохи попрацював, а оце вже все не тримає. Фрезер "ЄВРОТЕК-2400" , такий : [​IMG].
    Потужності вроді вистачає 2.3кВт, а от хід маленький, дуже важко "ходить" , треба налягати. Перебирав , змащував, 2 раза міняв підшипники. Старенький , йому за 5 років приблизно.
    Так RP2300FCX , симпатична штучка , придивлявся до неї.
     
  5. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Прикраватна тумба

    Прямолінійність різу як витримувалась?
    А хіба чорні не для гіпсокартону? І жовті/чорні шурупи під сріблясті направляючі невже варто ставити?
    Так це поламані направляючі (тонкий метал, перевантаження). А шурупи, якими вони фіксувались, хіба вирвало?
    Хай ростуть здорові! А меблі відремонтуються.:)
    Може відшліфувати/розточити втулки?
    Так.
     
  6. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Прикраватна тумба

    - кріпилась рейка , до неї притискався боком лобзик.

    - що порекомендуєте? з доступного тільки жовті (дорощі, і суттєво) і чорні.

    - ні, з ними проблем не було.

    Дякую.
    але коли дивишся плита ДСП 18ммх40смх80см розламана попалам .., то трохи стає цікаво з якого це таке може статися..., мала просить витянути шуфляду бо не виходе , я до неї..., хіба цілий стіл перевенути, а витянути не можу.., треба підпіхувати з низу, ривками .., якось вийшла.., діти шо зробиш, це нас кортить трохи перепочити, а в них ядерний реактор валит енергією на повну катушку :nozhovka:.

    Добавлено через 51 секунду
    алюфт ?.. він зара є , а якшо трохи поправити втулки то ого-го..
     
  7. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Прикраватна тумба

    orex_ Сам ще до кінця не розібрався. ;-) Але глянути, наприклад, можна тут, тут, чи тут.

    ДСП тепер також різною буває.
    Люфт стає помітним, коли фіксується висота "голови"?
     
    1 людині також подобається це.
  8. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго :Hi:.
    Отримав посилку, направлялки прийшли, але з дощем...., пока роботи призупинені до зміни погоди.
    [​IMG]
     
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго :Hi:.
    По тихеньку продовжую роботи, зара рблю заготовки для шуфляд (18мм товщина, 12см висота).
    Фрезерок пока не працює пробую викрутитися другим станком. В принципі деякі роботи можна і ним робити (правда обороти маленькі 3500) , тепер пробував виставити шоб фреза йшла по центру заготовки.... не дуже получилося :down: . В принципі біди нема, просто прийдеться погратися з другою половинкою . Трошки фото:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    1 людині також подобається це.
  10. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Обережніше зі станком.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою