Можно ли в сырую погоду утеплять пенопластом снаружи?

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем zoorg, 11 жов 2011.

  1. Короед

    Короед Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Севастополь
    утеплили дом 4 года назад пенопластом,заармировали ст85,грунтанули обычным ст17 ,дальше у заказчика деньги кончились,стоит до сих пор без всяких изменений в худшую сторону,стены от дождя никак не защищены ибо крыши там нет,клей не вымывает слава богу
     
  2. Klim in

    Klim in Бригадир

    Повідомлення:
    755
    Симпатії:
    120
    Адреса:
    Есть город который я вижу во сне
    Имелось ввиду на первые день-два.
     
  3. Короед

    Короед Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Севастополь
    тогда согласен,позавчера армировал элементы фасада,а ночью прошёл дождь,так местами ст85й посыпался,пришлось подшпаклёвывать!так что в сырую погоду утеплять пенопластом не фонтан однако))
     
  4. Kievror

    Kievror Майстер

    Повідомлення:
    110
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    kiev
    Короед, А сколько денег стоит м2 ? Уложить пенопласт и затянуть штукатуркой
     
  5. Sanjok.if

    Sanjok.if Новачок

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Івано - Франківськ
    Відповідь: Можно ли в сырую погоду утеплять пенопластом снаружи?

    Всім хеллоу) Мені зараз утепляюсть пінополістиролом, стіни півторачка, пінополістирол - 10см,25 плотність...цікавить слідуйче, в цьому році вже не будемо робити баранником, плануємо на весну - літо,але майстер сказав шо типу потрібно захистити стіни, так якби їх законсервувати, тобто погрунтувати кварцовою грунтовкою, коли поїхав купляти матеріали, одна старша жінка пояснила мені, шо таке можуть говорити люди тільки з низьким рівнем IQ, тому шо вона наноситься безпосередньо перед нанесенням тонкослойної штукатурки, і ця грунтовка йде з маленькими крупинками піску під майбутній колір замовляєш, типу як підоснову, наскільки правильне це твердження? Думаю правильне, і майстри трохи хотіли нажитись, що скажете? І ще одне, домовлялись за робота за м2 без нанесення тонкослойної штукатурки по 45грн/м2, а по низу коли рівняли, зробили пінопластом трохи рижче старого рівня цоколю, і порівняли під нуль, і в тих місцях вони клеїли 3 і 10 см відповідно, а по всьому периметру 10см, так от цікавить, бо скоро має йти до оплати, як це рахувати, по 45грн/м2 все рівно готової роботи,якшо по логіці, мене ж по ідеї немає хвилювати, то шо їм прийшлось дві плити склеїти, для того шоб стіну витягнути під нуль?
     
  6. Klim in

    Klim in Бригадир

    Повідомлення:
    755
    Симпатії:
    120
    Адреса:
    Есть город который я вижу во сне
    Re: Відповідь: Можно ли в сырую погоду утеплять пенопластом снаружи?

    Если договор (даже устный) с рабочими был заключен на обьекте, т.е. они видели состояние поверхности, которую нужно утеплять, то никакой речи о дополнительной оплате быть не может.
    По поводу методики нанесения короеда и др. декоративных отделок (, утеплитель, клей, сетка, грунтовка и т.д.), то на сайте церезита есть так называемая желтая книга - там подробно все расписано.
     
    1 людині також подобається це.
  7. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Можно ли в сырую погоду утеплять пенопластом снаружи?

    Як що Ви мали на увазі Краска грунтующая Ceresit CT 16 Pro, то ось що пише виробник
     

    Вкладення:

    • Image 2.jpg
      Image 2.jpg
      Розмір файлу:
      126,9 КБ
      Переглядів:
      118
    2 користувачам це сподобалось.
  8. Sanjok.if

    Sanjok.if Новачок

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Івано - Франківськ
    Відповідь: Можно ли в сырую погоду утеплять пенопластом снаружи?

    Ну так, так мені і говорили, для консервації на зиму, і типу для захисту до весни/літа, до неї колер додається(пі любий колір йде), але я так логічно подумав, шо краще перед самим нанесенням прогрунтувати, просто цікавить думка спеціалістів, або хоча б теоретиків)
     
  9. Шостка

    Шостка Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Сумская область
    В сырую можно.
    Главное чтобы дождь не попадал в шов между плитой пенопласта и несущей стеной-Отвалиться!
    Кстати,порекомендуйте марку пенопласта(изготовителя),т.к. удельный вес в большинстве случаев не соответствует заявленному.
    А как на счёт SKANMIX?
     
  10. компания ник-деко

    компания ник-деко Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Харьков
    Лучше не рисковать и дождаться хотябы, чтоб не было дождя!!! Тем более после обработки стены грунтовкой, она должна подсохнуть, что будет быстрее в сухую погоду.
     

Поділитися цією сторінкою