Будинок без жодної цеглини

Тема у розділі 'Наша стройка', створена користувачем семен, 9 жов 2011.

  1. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Будинок без жодної цеглини.

    Оце я вам співчуваю!!! Дуже шкода, що нічого не вийшло - мені дуже сподобалась ваша ідея! :(
    Можливо не все втрачено в плані ідеї - тут треба поспілкуватися з тими хто хімією займається, може що варто було додавати...
     
  2. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Будинок без жодної цеглини.

    З цієї роботи я зробив певні висновки та набув досвіду. Зараз просто чекаю чим закінчиться процес висихання і визначусь що робитиму далі. Будівництво малобюджетне тому втрати відносно невеликі. Мені значно прикріше за інші "ляпи" які допускають професійні будівельники. У одного мого замовника фасад зробили гіпсовою шпаклівкою і він за місяць потріскав павутиною, у іншого усі армопояси та перемички залили бетоном напевно з глини чи щось таке, тих людей мені дійсно жалко. У одного весною стеля побігла (конденсат розтанув у мінваті). Вік живи - вік учись і...
     
  3. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Будинок без жодної цеглини.

    семен, поділетесь думками з приводу, які варіанти далі бачите?
     
  4. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    Ось фото.
    Фото0028.jpg Фото0029.jpg Фото0030.jpg Фото0031.jpg Фото0032.jpg
     
  5. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    Хотів розібрати усе,але стіни підсохли і процес зупинився. Саму криву стіну зовні заармую сіткою та поштукатуру а з середини зрубаю. Вугла також доведеться підрубати зовні.
    Фото0033.jpg Фото0034.jpg Фото0035.jpg Фото0036.jpg
     
    1 людині також подобається це.
  6. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    Це пінопласт дає усадку. Вже не раз бачив, якщо пп не покривати, то зявляються щілини між листами. А тут плити широкі, отже і щілини більші. А може це через те що його на виробництві не вистояли?
     
  7. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    До зими встиг ще дещо зробити. Саму проблемну стіну розкрив, перештукатурив зовні та знову обклеїв пінопластом.
    Фото0043.jpg Фото0044.jpg Фото0058.jpg Фото0060.jpg Фото0093_001.jpg
     
    2 користувачам це сподобалось.
  8. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    На терасі поклав плитку. Забетонував відмостку по периметру будинку, та утеплив цоколь.
    Фото0115.jpg Фото0117.jpg Фото0119.jpg Фото0126.jpg Фото0127.jpg
     
    2 користувачам це сподобалось.
  9. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    Зі стінами трохи втратився, адже довелось переклеювати майже увесь пінопласт. Жовтий наліт з листів довелось зчищати. Зробив такий пристрій з трьох кухонних терток - дуже швидко та зручно. Всередині штукатурку збив та набив армуючу сітку і знову перештукатурив. Фото не маю , але до морозу встиг зробити відкоси зовні та всередині, встановив відливи та обшив фронтони сайдингом. Встановив двері у погріб та навіть закинув туди насіннєву кортоплю , весною буду садити на новому городі. Розпочав робити огорожу. У планах було зробити опалення, встановити Б/У дровяний котел і утеплити перекриття, проте зима прийшла неочікувано і кошти скінчились також неочікувано. За зиму хочу заготовити очерету на утеплення перекриття та горища.
    Фото0129.jpg Фото0130.jpg Фото0131.jpg Фото0190.jpg Фото0133.jpg
     
    4 користувачам це сподобалось.
  10. компания ник-деко

    компания ник-деко Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Харьков
    Идея интересная!!! Действительно жаль, что пошло не так как хотелось!!! Но, как говорится "если долго мучится, что-нибудь получится". Удачи вам!!!
     

Поділитися цією сторінкою