Перепаковка батареї шурупокрута

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем el_Spark, 25 вер 2011.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    -це біля 500-600 грн ?
     
  2. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    новые банки имелось ввиду
     
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - фото банок випадково не робилося?;
    - де купляли ?
     
  4. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    GP-энергия , банки обычные в желтой термоусадке
     
    1 людині також подобається це.
  5. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    Для экспериментов скоро будет спаян блок из таких акумов
    http://motoma.com.ua/products/Никельметаллгидридный_аккумулятор_NHAA_23002B
    емкость типа 2300ач , цена вопроса 26грн за блистер(пара акумов)

    по поводу технологических GP есть подозрение что они очень лежалые тк емкость держат меньше
    и есть саморозряд большой
     
    1 людині також подобається це.
  6. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Перепаковка батареї шурупокрута

    Якщо по фінансам виходить недорого, то варто спробувати. Але боюсь, не зможуть вони видати нагора значні струми розрядки. А на рахунок саморозряду - Ви праві. Маю пару ГП 2700, пережили циклів 10-15 (можна сказати нові), а ємності тримати не хочуть. Тиждень полежали без діла і фотик встигає тільки відкрити-закрити об'єктив
     
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Перепаковка батареї шурупокрута

    Доброго.
    - так ризик звичайно є , в мене була старенька бошка , рідні взагалі не тримали, я установив акб "нон-нийм" + вони трошки довші, від рідного корпуса АКБ використав верх (для змоги зарядки та установки в шуруповерт), самі банки примотані скотчем , ізолентою.., страшновато виглядає (потом можу фотку скинти). Такк прослужили (літо ,зима все ок, ) в мене ще з 3,5роки, потом в моторчику оказалися стерті "щітки" , замінити мотор чи щітки не зміг купив новий "шурік". Ту зборку АКБ використовую для СВД фари на веліку.
    Саме важливе який використовується зарядний пристрій, в дишевих шіріках.., вроді потужності вистачає, АКБ з початку тоже добре тримають, а далі кирдик АКБ. В зарядному понижающий трансформатор діодний мостик, токо обмежувальний опір... це напевно основне що їх убиває. Получиться перепакував, далі пів рік, чи ріх , і знову все починається..... .
    Купляти фірмове зарядне то дорого , може хотось робив "правеньне" зарядне під цей тип АКБ ? , поділіться схемкою, враженням, то-що.
     
  8. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Перепаковка батареї шурупокрута

    http://war.mk.ua/showthread.php?t=3665
    На діалекстрімі, ціна аналога - більше ніж демократична
     
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Перепаковка батареї шурупокрута

    el_Spark, :vo: цікава річ.
    - на АКБ використ , 3_тій конт, це начебто установлено датчик темп для захисту АКБ (я точно не знаю можу помилитися). Про крайній мірі я з таким зіткнувся на АКБ макіти інтерскола та боша. При спробі зарядити другі АКБ цими зарядними необхідно тулити резисторик від мінуса АКБ. При цьому з залежності від кього опору зарядне видає різний ток. В цьому зарядному маємо 2 вивода і все. Цікаво як воно буде заряджати.
     
  10. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Перепаковка батареї шурупокрута

    Якщо пильніше придивитись, то батарея має 4 виходи, 2 силових, температура, і резистор біля 10кОм (точно номінал не скажу). для захисту від глибокого розряду.
    Придивіться уважніше, справа від силових проводів є конектор для підключення терморезистора. Наскільки я розумів, він іде в комплекті. Особливо його видно, при знятому кожуху, стирчать три штирки з плати
     
    2 користувачам це сподобалось.

Поділитися цією сторінкою