Яка різниця теплоефективності між 4-х камерним профілем і 5-ти камерним????

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем BVM, 5 вер 2011.

  1. агент007

    агент007 Інженер

    Повідомлення:
    497
    Симпатії:
    729
    Адреса:
    Берегово Закарпатская обл.
    А як повинно бути? Сам чую як холодом тяне від откоса.
     
  2. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Ви знаєте, я скоріше такий же користувач, як і Ви....спробую пояснити як зумію. На фірмі яка монтувала вікна менеджер сказав, що існує 2 варіанти монтажу- правильний і напіну.....я трохи погуглив.... вибрав правильний. Єдине що я зробив до монтажа, то прклеїв відкоси з екструдованого пінопласту, це була свого роду чверть. А далі все вони....
    На вікно поклеялась якась схожа на мочалку штука,вона саморозширювана,тому розширившись,чітко пристала до відкосу....ця мочалка виводить вологу з віконного шва на вулицю,в сою чергу не запускає вологу в шов.Цим самим піна зберігає свою стуктуру,і не руйнується від вологи зимою....
    Далі була якась модна піна,що швидко сохне....
    А з середини схожа на металізований скоч стрічка,сказали,щоб з середини мікро пара не попадала в шов....
    А далі відкоси і все.І так стоїть вже давно,нічого не мерзне, не шумить ітд. Даруйте якщо щось не досконало пояснив,розказав те - що бачив на власні очі....,і що хлопці при монтажі пояснили.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою