Помогите выбрать деревообрабатывающий станок

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем РАМАшка, 4 вер 2011.

  1. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Помогите выбрать станочек

    Якщо є доступ до верстатів по металу чи можливість замовити необхідні деталі, виготовлені на нормальних металообробних верстатах, і нормальними майстрами.
    Причому можливість модернізації закладати відразу. І часу мати достатньо на це все.
    З іншої сторони, і до промислових деревообробних верстатів можна поступово докуповувати необхідні пристрої. Не купувати ж відразу деревообробний комбайн, та ще й прецизійної точності.
     
    1 людині також подобається це.
  2. РАМАшка

    РАМАшка Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    БЕРДИЧІВ
    Відповідь: Помогите выбрать станочек

    хто може запропонувати кращий механізм підйому стола на фугфвальний с-к.ніж на ексцентрах .поділіться будьласка

    Добавлено через 7 минут 11 секунд
    хто може запропонувати кращий варіант підйому стола на фу-му станку ніж ексцентриках поділіться
     
  3. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Re: Помогите выбрать станочек

    A я думаю що всеж таки краще купити заводський станок.От ми користуємось совдеповським фуганком і рейсмусом.І якщо все налажено і гострі ножі то ці станки
    не можна порівняти зі всякими джетами і т.д .До речі на фуганку механізм підйому стола на ексцентриках працює безвідказно.
     
  4. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Помогите выбрать станочек

    Совдеповський станочок на 3 фази та на пів тонни вже важкувато віднести до хоббі устаткування чи не так ?;-) А по надійності , ясно що профі станок ліпше від маленького але то ж зовсім різні ліги .hello
     
  5. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Відповідь: Помогите выбрать станочек

    Допис від РАМАшка
    хто може запропонувати кращий механізм підйому стола на фугфвальний с-к.ніж на ексцентрах .поділіться будьласка

    хто може запропонувати кращий варіант підйому стола на фу-му станку ніж ексцентриках поділіться
     

    Вкладення:

    • P1020080.jpg
      P1020080.jpg
      Розмір файлу:
      101,3 КБ
      Переглядів:
      1.147
    • P1020082.jpg
      P1020082.jpg
      Розмір файлу:
      113,8 КБ
      Переглядів:
      723
    • P1020083.jpg
      P1020083.jpg
      Розмір файлу:
      98,1 КБ
      Переглядів:
      625
    • P1020087.jpg
      P1020087.jpg
      Розмір файлу:
      114,6 КБ
      Переглядів:
      623
    • P1020088.jpg
      P1020088.jpg
      Розмір файлу:
      151,1 КБ
      Переглядів:
      653
    4 користувачам це сподобалось.
  6. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Помогите выбрать станочек

    +100500
     
  7. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Помогите выбрать станочек

    pas,
    Супер!!! Понравилось!!! :vo:
     
    1 людині також подобається це.
  8. РАМАшка

    РАМАшка Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    БЕРДИЧІВ
    Відповідь: Помогите выбрать станочек

    О- О- О - ОЦЕ ВОНО. такий шоб не совався . и регулюється кувалдочкою на крайній випадок. я вже теж на основу накняпав два швелери на 140 .скоро почнеться.....
     
  9. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Re: Відповідь: Помогите выбрать станочек

    pas, Бачу що це саморобний станок,і ще й не погано зроблений,але я не все зрозумів.На фуганку задня частина стола кріпиться наглухо,а регулюється тільки передня.А у вас механізм підйому чи опускання під всім столом?Поясніть!
     
  10. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Відповідь: Помогите выбрать станочек

    це не аксіома, практика показала, що можливість регулювання обох плит фуганка якісно полекшує життя майстрові і економить багато часу при налагодженні станка, після переточки ножів на валу. Задньою плитою я регулюю прямолинійність фугування.
    це не перший був мій саморобний станок, але він був перший у моїй майстерні. Задача стояла зробити його як можна більш універсальним, тобто фуганок+циркулярка+долбьожка. Так ось, весь цинус механізму підйому плит в тому, що коли їх піднімати до кінця, то вони сходяться над фугувальним валом. Вал закритий - безпечно ріжем циркуляркою.
    На даний час в мене є потреба зробити чистий фуганок, без усякої там універсальності, але підйомний механізм беде такий самий.

    можна і швелер, але я рекомендовав би квадрат-трубу, ну це вирішувать звісно Вам...
     
    2 користувачам це сподобалось.

Поділитися цією сторінкою