Покупка инструмента в США (краткая инструкция)

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Портвейн, 30 сер 2011.

  1. Портвейн

    Портвейн Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.301
    Симпатії:
    4.295
    Адреса:
    Краматорск
    Вы хотите о этом поговорить ...
    А то я с утреца (чето не выспался могу изложить в нецензурной форме что я думаю о этой стране и
    чья это страна ) , ладно ... напишу так =
    Ну вдруг тему читает россиянин или молдаванин .
    А там только США.
     
  2. Gorobez

    Gorobez Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Волочиск
    А что вы скажите об этом сайте?
    http://ebaytoday.at.ua/ можна ли покупать инструмент через них?
     
  3. Портвейн

    Портвейн Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.301
    Симпатії:
    4.295
    Адреса:
    Краматорск
    Ничего не скажу = доставка 5,5 кг посылки морем через мист обошлась мне 20 баксов , 7.5 кг 24,5 = посылку вручили мне в руки у подьезда и занесли в квартиру когда дома была жена .
    Если эти ребята или девчата занимаются доставкой по ценам или услугам лучше - флаг в руки .
    Если просто снимают с вам процент по вашей запуганности и неграмотности и ничего особо не делают = то таких посредников валом .
    Смотрите на предоставляемые услуги и думайте стоит ли оно того .
    Это универсальный совет .
    ( я лично не заинтересован зарабатывать каким либо образом на форумчанах деньги ,
    продажа пилочек и наборов бит не более чем прикол = захочет кто - вышлю и снова себе закажу )
    Где и как покупать я обрисовал = лень или боишся = да продам по дружески .
    А не купят = и фиг с ним .
    Это не самоцель .
    (бизнес так не делается = не рассказывать никаких секретов и нюансов , запугивать кидаловом или прочим незнанием нюансов )
     
    1 людині також подобається це.
  4. Gorobez

    Gorobez Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Волочиск
    Присмотрел себе этот шуруповерт Milwaukee 2410-22 M12 12-Volt 3/8-Inch Drill/Driver 129 долларов на амазоне
    Связались с названого выше сайта
    то расчёт доставки будет таким 129+12%наши услуги+55 доставка в украину(4кг, с услугами склада в сша)=199.48 дол

    срок доставки 3-4 нед
    Карта ПриватБанка 4731 1855 0232 8427 (интернет карта без имени) пополнять в гривне в любом отделении банка или через Приват24 (только не через терминалы) по текущему курсу.
    Просьба сообщить после отправки средств, чтобы мы определили от кого….
    можно в руки...
    Что скажите?
     
  5. AleksB

    AleksB Забанен

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    14
    Ну якщо вже мова зайшла за покупку транчформатора в Англії, то не легше було б купляти інструменти в Англії на 230в. В Англії побутова електомережа - 230в, а для будівництв і промислових обєктів (заради безпеки) - інструменти на 110в. Тому майже всі інструменти ідуть у двох виконаннях 110 і 230в. Хоча я купив собі б/у лобзик Макіта на 110в., але вже довгий час користуюся ним вмикаючи в резетку 230в:) Прекрасно ріже і не гріється. Не скажу, що так буде зі всіма інструментами на 110в.:-[
     
  6. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Re: Покупка инструмента в США (краткая инструкция)

    Ай-яяй ,Портвейн, памятайте краіна це люди які іі населяють. Нецензуру викажіть тому в лице ,хто вам недогодив. І памятайте цю краіну хтось називає Батьківщина.Це якщо коротко щоб без офтопа.
    Якщо це адресовано мені ,відповідаю - багато моіх хороших товаришів працюють по різних краінах,списуюсь, кажу що купити (на ринках дешевше відмова від гарантіі+гурт) і все це іде бусами в Украіну. З ебеем, таких випадків чув багато, буває самі люди І(продавці) путають назви. Якщо купувати там з магазинів може такого немає.
    П.С. На рахунок трансформаторів найшов каталог магазину NorthernTool uk com/ пробуйте.
     
  7. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Re: Покупка инструмента в США (краткая инструкция)

    Цікаво , треба буде щось для приколу теж попробувати, але без електроніки вона точно щикне. Телевізори, деякі, наприклад лсд "Л ДЖ", працюють в діапазоні 100-400 вольт.

    Добавлено через 3 минуты 1 секунду
    Самі дали відповідь,:) практично всі важкі тулси продають на ринку на110в мережу.
     
  8. AleksB

    AleksB Забанен

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    14
    Re: Відповідь: Re: Покупка инструмента в США (краткая инструкция)

    Ви не дочитали моє повідомлення - майже всі інструменти ідуть у виконанні як 100в. так і 230в. Подивіться ось тут http://www.screwfix.com/c/tools/power-tools/cat830692 і все самі зрозумієте.
     
  9. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Покупка инструмента в США (краткая инструкция)

    Прочитав,:) .Я мав на увазі ринок "базар" там важко купити хороший проф інструмент ,особливо більшого формату на 230 в. Недавно шукав установку для алмазного буріння Хілті, на 230в небуло ніде ,тільки 110.
     
  10. AleksB

    AleksB Забанен

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    14
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Покупка инструмента в США (краткая инструкция)

    Да, на базарі знайти важкий промисловий інструмент на 230в, та ще й нормальний - важкувато. Треба дивитись на ebay, чи ходити на базар кожну неділю, може й пощастить.

    Добавлено через 9 минут 28 секунд
    Хоча на тому ж сайті можна знайти http://www.screwfix.com/search.do?fh_search=diamond+core+drill там же є і стойка для буріння. Правда не Хілті, але Мілуокі теж непогано.
     

Поділитися цією сторінкою