Электроинструмент Фиолент

Тема у розділі 'Продам: Оборудование и инструмент', створена користувачем ksanka, 23 сер 2011.

  1. Веен

    Веен Прораб

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    267
    Адреса:
    Тернопіль
    Дякую Оксана! Я
    ще подумаю
     
  2. ksanka

    ksanka Майстер

    Повідомлення:
    218
    Симпатії:
    45
    Іване, як лобзик? В роботі перевірили?
     
  3. Веен

    Веен Прораб

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    267
    Адреса:
    Тернопіль
    Я ще його сильно не нагружав,так просто вчився пиляти,вагонку різав,дошку соснову 50мм легко,дуже
    сподобалася лита підошва ще би шкалу з градусами кутів нахилу на ній зробили,то було б супер,патрубок
    до пелососа замалий в діаметрі,але це для мене неважливо,тай перехідник можна самому доробити,захисний кожух зняв,бо через нього не видно нічого,могли б його з якіснішого пластику зробити в нові моделі,на максимальних обертах двигун аж свестить дуже гучно,може звикну,пиляє досить рівно,просто в мене пилка китайська трохи крива і на 2мм було знизу її повело,ще я щось не розібрався з майтником,як перевірити чи він працює,бо я пиляв і на 0 і на 4,то різниці незамітив,кейс це вобше щось неперевершене,щоб його закрити разом з лобзиком,приходиться дуже довго матюгатися:) я аж за 10 хв на пошті ледве його закрив,а взагальному я лобзиком задоволений,аж не віриться,що я його купив.Дякую Вам Оксанко за знижку!
     
    ksanka подобається це.
  4. papa61

    papa61 Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    Здравствуйте, Оксана.

    Можно узнать наличие/текущую цену на Фиолент МД1-11Э и Насадка-мешалка к МД1-11Э (МД 02к). Оправдана ли переплата за красный Мастер? Спасибо.
     
  5. ksanka

    ksanka Майстер

    Повідомлення:
    218
    Симпатії:
    45
    Добрый день. Миксер в наличии есть, цена с венчиком 02- 770грн. В красной серии используются японские подшипники, они более долговечные. Больше особых отличий нет. Цена Мастера с таким же венчиком - 860грн.
     
  6. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Имею синий Фиолент МД1-11Э -ведро раствора вращает(25л), если не держать ногами. Сверлит коронкой 68мм подрозетники-не зевай, иначе может намотать на дрель руки. Брать красный не вижу смысла переплачивать (ИМХО).:Hi:
     
    Jonic подобається це.
  7. papa61

    papa61 Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
  8. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    papa61 Обращайтесь, чем смогу-посоветую. Я в свой миксер сразу смазки добавил до не хочу, заменил шнур питания на 6 метровый. Зверь-машина!! Коронкой сверлил для подрозетника дырки-даже не грелся, обороты почти на минимум были.:Hi:
     
    ksanka подобається це.
  9. ksanka

    ksanka Майстер

    Повідомлення:
    218
    Симпатії:
    45
    papa61 подобається це.
  10. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Главное чтоб не под распай коробку.
     

Поділитися цією сторінкою