Варто чи ні зробити компресор своїми руками

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем Тарас_09, 16 сер 2011.

  1. dr.yura

    dr.yura Майстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    41
    Адреса:
    Ukrane,Lviv
    сьогодні був на одному автозломі, за двигун ~2.2-2.5 дизель загнули 800дол... то здається від якогось японця, після цього зявилась ідея, для проби взяти підключити шланг до піскоструйки від вихлопної труби автомобіля, двигун 1,3 ВАЗ2106, розкрутити двигун до 3 тис об/хв, і можна буде спробувати чи буде нормально працювати і чистити піскоструйка.:)
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Варто чи ні зробити компресор своїми руками

    а дихати чим будете?
     
  3. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Варто чи ні зробити компресор своїми руками

    Тим же чим і в армії на РХБЗ, при проведенні дегазації, деактивації і т.д. Коли в якості джерела "живлення" для оприскувача, використовувалась вихлопна труба ГАЗ66, ЗіЛ131, УРАЛ4320. У військових автомобілів на вихлопній трубі навіть спеціальний фланець стоїть для швидкого підключення. Так що думаю, спробувати варто. АЛЕ В ПРОТИГАЗІ!!!
     
  4. dr.yura

    dr.yura Майстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    41
    Адреса:
    Ukrane,Lviv
    Re: Відповідь: Re: Варто чи ні зробити компресор своїми руками

    взагалі то свіжому повітрі, на дачі ці експерименти проводжу, маю распіратор "ТОПОЛЬ" для захисту легенів від пилу піску то для початку, якщо все піде то візьму десь протигаз, і мабуть буду подавати повітря по шлангу може навіть з компресора через регулятор тиску.drel
     
  5. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Варто чи ні зробити компресор своїми руками

    Не хотів би я цим дихати. Особливо після перегляду вмісту ресивера. Краще вже від вентилятора.

    Добавлено через 17 минут 37 секунд
    Не ображаюсь, але озвучу свої міркування: Творчий політ технічної думки понад усе, зробити діючу установку своїми руками - це супер. АЛЕ, якщо є заводські аналоги, що перевершують "самопал" за характеристиками і при тому мають рівнозначну ціну (а часом і нижчу) то навіщо вигадувати велосипед?. Та ще й робота з ними не викликає того гемору що із хендмейдом.
    Подивіться на мої помилки, із тим же дровоколом: електропривід завищеної потужності, немає захисту від механічного самознищення установки, важка конструкція і т.д. Але промислових аналогів побутового виконання у продажі немає (гідравліку, і "гориничів" до уваги не беремо). Плюс до того більшість комплектуючих уже була в наявності. Якби я почав збирати його з нуля, це б вилізло в тисячі три, як мінімум, коментувати доцільність виготовлення, думаю не варто.
    У Вашому випадку, самопал вийде по фінансам ненабагато дешевше - автоматика, трубна арматура, ресивер і Його Величність ЧАС.
    І останнє: я не проти саморобок, але тільки якщо вони перевершують аналоги технічно і фінансово.
    ПС. Не сприймайте як повчання, просто думки в пост.
    ППС. Бог Вам в поміч
     
    2 користувачам це сподобалось.
  6. dr.yura

    dr.yura Майстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    41
    Адреса:
    Ukrane,Lviv
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Варто чи ні зробити компресор своїми руками


    в даний момент фірмова установка вартує 15000 дол, бувша у вжитку 5 000...
     
  7. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Варто чи ні зробити компресор своїми рук

    Цей пост був відповіддю Майстру Тарасу, з компресором холодильника.
    Вам же dr.yura зичу наснаги для втілення мрії, замовлень на піскострумінь.
    Але, не забувайте про елементарну техніку безпеки. Здорdr.yuraовя, як відомо, дається один раз...
     
  8. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Варто чи ні зробити компресор своїми рук

    Приєднуюсь. Тим більше мені диски зимові на авто привести в порядок є потреба... Та і запаску теж...;-)
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Варто чи ні зробити компресор своїми руками

    dr.yura, в мене тут ідейка - переробити двигун так, щоб з паливом працювати тільки два циліндри, а два другі - працювали як компресор. Тобто переробити впуск і випуск (колектори)..
     
  10. dr.yura

    dr.yura Майстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    41
    Адреса:
    Ukrane,Lviv
    Re: Відповідь: Re: Варто чи ні зробити компресор своїми руками

    ідея теж хороша навіть дуже :Hi:
    в мене була ще одна якщо один двигун буде своїм обємом нагнітати повітря, а інший спалювати то якщо в один патрубок загнати повітря з одного двигуна і вихлоп з іншого можна буде зменшити кількість обертів двигунів ,але що вийде з того змішування навіть не уявляю, вихлоп з сажею і т.д...
     

Поділитися цією сторінкою