Варто чи ні зробити компресор своїми руками

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем Тарас_09, 16 сер 2011.

  1. Аматор

    Аматор Майстер

    Повідомлення:
    426
    Симпатії:
    69
    Re: Відповідь: Саморобний компресор.Варто чи ні?

    Пропанові балони - робочий тиск до 16, випробовувальний 25, розривний близько 100 бар.
     
  2. Якуб Стремінський

    Якуб Стремінський Новачок

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Lw?w, Galicja
    Відповідь: Варто чи ні зробити компресор своїми руками

    Не впевнений в доцільності виготовлення власноруч такого простого і водночас відповідального інструмента.
    Я б не ризикнув своїм робітникам не то що такий поставити, навіть не радив би вдома користуватися.
    В мене компресор стоїть в окремому цегляному приміщенні поза цехом, ключі тільки в мене, заправляю олією сам. Обслуговувати майстра викликаю. Безпека понад усе!
     
    2 користувачам це сподобалось.
  3. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Варто чи ні зробити компресор своїми руками

    А не рахувати зекономлені 200гр. трьома пальцями на останній руці. По-чорному але переконливо!
     
    2 користувачам це сподобалось.
  4. Тарас_09

    Тарас_09 Прораб

    Повідомлення:
    573
    Симпатії:
    280
    Адреса:
    Львівщина
    Відповідь: Варто чи ні зробити компресор своїми руками

    Ваша правда.Але досвід приходить з часом і кожен вчиться на своїх помилках.
    Поки що в мене нема такої потреби в компресорі.Але якби був,то би і робота для нього знайшлася б.Та і завжди часу бракує.
    el_Spark,та і з вашим дровоколом не було все гладко(не в образу).
     
  5. dr.yura

    dr.yura Майстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    41
    Адреса:
    Ukrane,Lviv
    Доброго часу доби форумчанам.

    Є потреба попіскоструїти 2 авто ВАЗ , взнавав у Львові це задоволення буде коштувати 4000 грн за машину.

    Маю компресов Forte VFL-50 він видає ніби 420 л/хв, але цього для піскотруйного апарату саморобного мало, навіть якщо врахувати 150 літрів сукупність ресіверів. для піскоструйкиьреба десь 3000л/хв.
    купувати коспресор з такою продуктивністю дорожче ніж 2 авто навіть нові [​IMG]
    ~15 тис. дол.

    з'явилась думка купити на шроті 2 двигуна від автомобіля коробку передач, двигуни взяти можливо дизельні якісь старі без електроніки, зєднати двигун->коробка->двигун на двигуні який буде виконувтаи роль компресора зняти клапанну голову, там постаити плиту з канавками для охолодження і змазки, розпридвал не потрібний, купити якісь зворотні клапана які використовують в компресорах, і то все зєднати ну або через шків і ремінну передачу.
    я так думаю не знаю як реально, двигун навіть якщо взяти 2л то за один оберт буде 2 літри повітря, якщо розкрутити двигун до 2 000 обертів то теоретично 4 000 літірв в хвилину, врахувати ще тиск ну може щось менше получиться, хто що може сказати? приймається будь-яка критика даного пристрою.[​IMG]
     
  6. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Варто чи ні зробити компресор своїми руками

    Якщо коробку викинути із даної установки? Вам же все одно потрібні оберти двигун-компресор один до одного. Але зчеплення потрібно залишити. Пускаєте двигун, подача повітря на компресор закрита, зчеплення вимкнене. Двигун прогріваєте, виводите на половину - дві третини номінальних обертів і вмикаєте зчеплення. Починає обертатись вал "компресора", подача повітря закрита. Даєте газу дизелю і плавно пускаєте повітря на компресор.
    Хоча все може бути і по-іншому, тому як двигун, зчеплення і коробка загрегатовані в один блок...
     
  7. dr.yura

    dr.yura Майстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    41
    Адреса:
    Ukrane,Lviv
    Re: Відповідь: Re: Варто чи ні зробити компресор своїми руками

    коробку хочу поставити 5и ступеневу щоб 5передача була не 1:1 а вища, також коробкою можна буде регулювати навантаження на двигун хто зна як він буде в такому режимі працювати, та й обєднати 2 двигуни буде легше через коробку я так думаю.:)
     
  8. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Варто чи ні зробити компресор своїми руками

    Ступінь стиснення до 25, точно не знаю, але маю думку що важкувато буде крутити дизель в якості компресора
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Варто чи ні зробити компресор своїми руками

    тиск у циліндрі буде такий же, як в ресивері.

    Добавлено через 48 секунд
    тільки потрібно відважитись на таку машинерію.
     
  10. dr.yura

    dr.yura Майстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    41
    Адреса:
    Ukrane,Lviv
    Re: Відповідь: Re: Варто чи ні зробити компресор своїми руками


    я стискувати повітря не збираюся, там тиск буде максимум 8 атмосвер, ну ресівер думаю більше не витримає, та й клапани для повітря можуть не витримати.
     

Поділитися цією сторінкою