Сборка кухни. Покупать готовую или собирать самому?

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем DiaroL, 13 лип 2011.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    :vo:bravo .
    чудово, якшо не секрет яка різниця в тому за яку ціну вам пропонували, і в яку суму ви вклалися?
     
  2. olegvell

    olegvell Майстер

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    ЛУЦК
    Кухня довжиною 4,2 м/п. запросили 13400 грн. тобто по 3200 грн за м/п. Не знаю чи матеріал гірший чи кращий але пропонували фасади плівкові а я собі вибрав польську ламіновану ДСП. кухня обійшлася мені у 5700 грн.
     
    Andrii_M подобається це.
  3. vovamen

    vovamen Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    3
    Привіт! Мене звати Халімон Володимир. Я виготовляю меблі на замовлення вже більше 10 років. І хочу поділитися своїм досвідом з іншими. Запрошую Вас на мій перший безкоштовний онлайн семінар сьогодні о 18-00 за Київським часом.
    Ось лінк для участі: http://vse_prosto.justclick.ru/web2
    До зустрічі.
    --- добавлено: 20 июн 2013 в 14:33 ---
    Якщо Вам цікаво як самому робити меблі, то я з радістю навчу. Все що треба - написати що Ви хочете зробити, і я підготуюся й проведу безкоштовно онлайн урок. І Вам буде користь і мені відео на певну тему).
     
  4. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    vovamen, пропоную вам під кожен відзнятий урок створити нову тему на форумі - так можна буде обговорити і задати питання проглянувши потрібну кількість разів певні моменти. Запис буде однозначно зручніше, оскільки не в усіх є можливість буду в конкретний час в мережі.
     

Поділитися цією сторінкою