Газогенератор настоящий не котел. Правильная тема — Энергонезависимость

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем Oodin, 27 чер 2011.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Газогенератор настоящий не котел. Правильная тема-Єнерг

    власні спостереження за спалюванням ДСП в котлі: моєму КЧМ і піролізному Герц.
    Вже за годину роботи теплообмінник покривається шаром смоли, яку нічим не віддерти і не відмити.
     
  2. Oodin

    Oodin Майстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    53
    Адреса:
    Херсон
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Газогенератор настоящий не котел. Правильная тема-Є

    О.о.о. та ось воно що!!!
    Я от пишу, пишу, кажу кажу, кінушку показую, що всі смоли в системі очищення та охолодження конденсуютья в жижку, а ви мені теплообмінник.
    Газогенераторні реакції закінчуються в відстійниках фільтру, який у вигляді балону зроблений на Ковчег-1 демо, а теплообмінники гріє очищений світильно-генераторний газ шляхом вторинного згоряння.
    А в загалі то, якщо різне паливо поперемінно використовувати в звичайних або піролізних котлах, то відкладення смол також запобігти можна.
    А стосовно порівняння газогенератора з будь-якими котлами, навіть з двох контурними газовими, переваги газогенератора на лице.:K
     
    3 користувачам це сподобалось.
  3. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Газогенератор настоящий не котел. Правильная тема-Є

    Ого, оце котел Ви відхватили.Мої поздоровлення.Якщо можливо, киньте його фотки, бажано детальні (з середини також).Хочеться побачити його вживу а не на проспектах.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Газогенератор настоящий не котел. Правил

    Oodin, дякую за оптимізм! :)
    Дякую!. Ви про мене гарної думки, але котел Герц - не мій, я маю інше відношення до цих котлів (можу вам їх продати). Щодо відео і фото нутрощів котла - це можна просто зайти в київський офіс герц і там подивитись. Є розріз котла (не макет), можна з'їздити на котельню, де працює котел і подивитись в роботі.
    Правда щось особливе вигледіти навряд чи вийде - гріє воду і все. Палива доброго хоче, щоб не просто гранули, а гранули з твердих порід дерева..
    Може до осені два власники поділяться враження про котли на поліна, недавно купили, але ще не встигли поставити.

    Добавлено через 29 минут 37 секунд
    Oodin, ще раз (може вже вчетверте) передивився ваш ролик в першому дописі (два наступні також переглядав, але менше раз).
    Спочатку прийміть від мене знак поваги до Вас, як до людини, яка зробила щось своїми руками і поділилась своїм здобутком з нами. Вже цього одного достатньо для поважного і шановного ставлення до Вас (надіюсь, це помітно з нашого боку).
    Критикувати вашу роботу не маю підстав.
    Маю тільки побажання: спаліть у вашому генераторі гумове колесо від авто (можна два колеса). І поділіться враженнями (буду дуже вдячний за детальне відео, зняте прискіпливо, а не в загальному)..
    Дуже цікавить миттєве керування горінням, а саме як ви зупиняєте газогенерацію при відсутності потреби у газі і як її відновлюєте при появі потреби у газі (знову газовою лампою).
    Також ви наголошуєте у ролику, що генерований газ придатний для спалювання у котлах без очистки і охолодження. Це щось не співпадає з цитатою:
    можна висвітлити ці дрібнички?
     
  5. Oodin

    Oodin Майстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    53
    Адреса:
    Херсон
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Газогенератор настоящий не котел. Пр

    Дякую за теплі слова на мою адресу, але всеж таки мушу Вас засмутити, тому що спеціально окремо ні-які шкідливі речі палити небуду.
    Як то кажуть з дуру можно і ...., або "примусь дурня Богу молитись, він і лоба розшибе". Але у пропорції 1:5, 1:10 палю і ліноліум і резинові вироби. Відповідно, в різних пропорціях можна різні види палива застосовувати, але це вже інструкція по користанню приладом, вона мною готується разом з кресленнями модіфікованой моделі "Ковчег-2".
    вважаю, секретів ніяких немає в тому,що, якщо, в розпечене вугілля, припинити подачу кисня, то процес згоряння його припиняється, а температура, яка необхідна для поновлення реакції залишається ще довгий час, є випадки, коли через 5 годин, без додаткової ініціації поновлюється горіння. Це вже інструкція для пожежників, по тушінню пожеж. Не припускається навіть маленьке тління залишати. Відповідно, управляєма подача окіслювача(повітря), і дозволяє здійснювати те саме горіння, а якщо, якась частина палива, під дією температури, під час відсутності примусового подання повітря розкладеться, то продукти розпаду потраплять тільки в необхідне, користне місце. Про те, що управління здійснюється за допомогою "сучасних досягнень цивілізації", вентіляторів, компрессорів зараз нікого не засмутить, як, думаю, не засмучують сучасні двоконтурні, турбіровані газові котли, та навіть ті самі автоматизовані присловуті піролізні котли(які насправді ніякі не піролізні, а газогенераторні) В яких, між іншим, неочищений газ і згорає.
    У випадку використання без очищення, треба :або застосовувати паливо низькою смольністю, або переодично прожигати низькосмольним паливом, послойно загружаючи в бункер, або доробити камеру згорання
    вторинного котлу, як це в жарових трубах газових турбін організовано- надлишок кисню.:rubanok::K
     
    Володимир П, Мирослав, Staratel та ще 1-му подобається це.
  6. Oodin

    Oodin Майстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    53
    Адреса:
    Херсон
    Re: Газогенератор настоящий не котел. Правильная тема-Єнергонезависимость

    Даю еще одну ссылочку, ну так для общей информации.
    Прошу знатоков простить неточности, которые журналистка допустила, в реплортаже.
    Видит Бог все точно было ей сказано. :Hi::-[:rubanok::K
    http://www.youtube.com/watch?v=ZVA4cqk8I2c
     
    2 користувачам це сподобалось.
  7. Atmo

    Atmo Майстер

    Повідомлення:
    186
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киев
    Re: Газогенератор настоящий не котел. Правильная тема-Єнергонезависимость

    Эти все кулибины забывают обо одном - не ВСЕ можно жечь что дает теплоту..
    а как же выбросы?
    вон на на позняках в киеве есть мусоросжигательный завод..
    запах еще тот. А сера, соединения азота и свинца..
     
  8. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Re: Газогенератор настоящий не котел. Правильная тема-Єнергонезависимость

    ....
    Увы, есть такое... Негативные последствия всегда существуют при любом сжигании топлива.
     
  9. Atmo

    Atmo Майстер

    Повідомлення:
    186
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киев
    Re: Газогенератор настоящий не котел. Правильная тема-Єнергонезависимость

    вот кстати офтоп, но о пиролизных котлах - это очень опасная штука в случае разгерметизации камеры сгорания... - выброс СО (угарный газ).
    а в этом случае. видя что изобретатель установил котел на улице - считаю это просто необходимым решением, в помещении, особенно в доме такое изделие устанавливать просто недопустимо
     
    1 людині також подобається це.
  10. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Re: Газогенератор настоящий не котел. Правильная тема-Єнергонезависимость

    Atmo,
    И насколько я понимаю, есть еще один недостаток - при минусовой темп-ре "запустить" такой котел посложнее. чем обычную печку... Или я неправ?
     

Поділитися цією сторінкою