Гастабайтери

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем DYKOBRAZ, 5 чер 2011.

  1. Алексей Вл.

    Алексей Вл. Майстер

    Повідомлення:
    186
    Симпатії:
    55
    Адреса:
    Донецк-Москва
    Всё равно страхуйся,бери поэтапно.
     
  2. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Я так і збираюся зробити, через кілька днів дороблю ванну і коридор і "деньги в студию!"
     
  3. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Все одно за ванну пять тис. рублів замовник не доплатив, але через кілька днів в нього в квартирі згоріла проводка. я до речі тут ні при чім. просто жлоб повинен заплатити рано чи пізно в тій чи в іншій формі. "скупой платит дважды"- кажуть в московії.
     
  4. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
  5. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
  6. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Принижують вони нас українців виключно з ненависті до нас! І голодомор теж з ненависті до всіх українців в тому числі до маленьких дітей, які на їхніх очах вмирали... Так на харківщині зокрема вимерло майже все українське населення, а на їх місце заселили росіян.
    --- добавлено: Mar 17, 2013 5:21 PM ---
    Українці в більшості випадків соромляться того що вони українці.. і для чого нам росія візьміть Київ - приїхав чоловік з периферії, вдома розмовляв українською, а в своїй столиці і в своїй країні розмовляє російською - бо тут більшість так розмовляють...
    --- добавлено: Mar 17, 2013 5:26 PM ---
    Якщо українець в своїй країні(!!!) соромиться мови своїх батьків то він сам про себе заявляє що є чмирем - ось його і чмирять і це є платою йому за зраду!
     
    Кремень, Voyutichi та gogelo подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    DYKOBRAZ, з приїздом!

    ваша темка перетвориться в полеміку, якій місце в політиці. Ви ГОВОРИТЕ ПРАВДУ .
     
  8. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Дякую брате!
    Даю слово - в полеміку не вступатиму! Я сказав те що думав стосовно попередніх дописів і добавити до цього немаю що.
     
  9. Iggorr

    Iggorr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.056
    Симпатії:
    10.173
    Адреса:
    Київ
    Так там давно уже всё спокойно на этот счёт.И работа всегда есть,в отличие от нэньки-Украины.Москва за последние десять лет сильно вперёд рванула-цветёт и пахнет.Чего не скажешь о Киеве,он теперь на её фоне выглядит убого...К сожалению.
     
    Кремень подобається це.
  10. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Стосовно Неньки-України - вона була, є і буде Ненькою для всіх українців і тих громадян України які її люблять і не соромляться! Біда в тім що її обкрадають, обдирають і зневажають "прєдатєлі" з українськими паспортами. Починаючи з львівщини і закінчуючи донеччиною. Я наприклад бачу різницю між поняттями Україна і українська запродана Росії влада. Буде влада чесних патріотів - буде заможна Україна! Але я таких поки що не бачу.... На жаль.
     
    Iggorr та Кремень подобається це.

Поділитися цією сторінкою