Тепла підлога при гравітаційній циркуляції

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Djon, 2 чер 2011.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в системі??

    на ГВС більний перепад висот.
    тобто реально працюючої теплої підлоги на природній циркуляції нема?
    дарма не читали, потрібно читати.

    Добавлено через 6 минут 21 секунду
    пропоную до розрахунку теплої підлоги підходити відштовхуючись від схеми опалення будинку, а саме від гравітаційного напору, які створюватиметься у цій системі. І вже тоді прикинути максимальний гідравлічний опір (переносно - вартість труб), який ми можемо собі дозволити на теплій підлозі.
     
  2. Djon

    Djon Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Днепропетровская обл.
    Re: Відповідь: Re: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в системі??

    :down: А что такое "більний"?

    Повторюсь - вопросом этим я не заморачивался ( не интересовался ).

    У меня достаточно тем для чтения на работе, а дома сейчас Вы, наверное, знаете - огороды, цветочки, тычинки, пестики:-D.

    Добавлено через 7 минут 37 секунд
    Мне очень сложно читать Ваши технические термины на украинском языке, поэтому я немогу понять что Вы хотите сказать.
    Я понимаю так - необходимо просчитать гидравлическое сопротивление будущей системы отопления ( не важно какой ) и сверить его с напором который будет выдавать котел. И все будет видно.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в

    більший

    Добавлено через 6 минут 23 секунды
    що тут потрібно перекладати на російську? опір - це сопротивление.
    все вірно, тільки зауважу - гравітаційний напір системи необхідно оцінювати при виході системи на робочий режим (тобто мінусова температура на вулиці, бажана температура у приміщеннях, система прогріта), а не при стартових параметрах системи.

    Добавлено через 2 минуты 12 секунд
    напір - це не те саме що опір, напір - так і буде російською: напор.
     
  4. Djon

    Djon Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Днепропетровская обл.
    Re: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в системі??

    На ГВС напор будет меньше так как h2 меньше чем h1.
    По поводу украинского языка - я его прекрасно понимаю и общаюсь на нем, просто Ваша трактовка некоторых понятий несколько отличается от технической литературы. Во всяком случае мне так кажется. Не примите это как оскорбление - ни в коем случае.
    По поводу оценки напора в рабочем режиме я немного с Вами не согласен. Сначала систему необходимо просчитать - будет ли она работать, потом вложиться ( денежно ) в нее а уже только тогда оценивать ее работу и налаживать. Но ход Ваших мыслей мне понятен.
    А вообще я предлагаю вынести этот разговор в отдельную тему, пусть люди оценят и покритикуют. Потому как от расположения газового и твердотопливного котлов мы уже давно отвлеклись.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в системі??

    вкажіть що саме, можливо виправлюсь..:)beer
     
  6. Djon

    Djon Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Днепропетровская обл.
    Re: Відповідь: Re: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в системі??

    Ага, нашел!


    Забудьте.beer
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в

    Djon, шукайте замовника для реалізації теплої (хоча би на стадії проекту).

    Добавлено через 2 минуты 59 секунд
    :)
    а якщо підняти h1 на 100 метрів - напір повідриває батареї?

    Добавлено через 4 минуты 18 секунд
    точка відліку - рівень поступлення тепла, точка заміру - рівень відбору тепла. Ось ця різниця і є рушійна.
     
  8. Djon

    Djon Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Днепропетровская обл.
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташува

    Народився я ще при союзі, тому всі учбові заклади, які я закінчував, були російскомовні. Навіть технічна література у мене російскомовна, тому мені важко Вас зрозуміти.
    Все з Вами гаразд, це зі мною щось не те.
    Я с Вами полностью согласен, если бы в моей схеме обратка шла понизу - это было-бы правильно. А так расчет ведется по верхней точке обратки и центр котла.
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Є два котли: газовий і твердопаливний, я

    розтолкуйте, як у вашій верхій точці зворотки появиться охолоджений теплоносій і чому він потече саме до котла, а не назад у систему?
     
  10. Djon

    Djon Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Днепропетровская обл.
    При любой системе отопления обратка всегда холоднее подачи - правильно? Поэтому в верхней точке обратки всегда теплоноситель будет холоднее, в котле, естественно, температура будет выше. У "холодной" воды удельный вес выше, поэтому она будет двигатся к котлу.
     

Поділитися цією сторінкою