Для чого потрібна приватизація землі

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем чарнівіц, 19 тра 2011.

  1. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Аналогичная ситуация с приватизированным гаражом. В долгосрочном плане реконструкции города была заложена дорога, проходящая через гаражный кооператив. в связи с эти мэрия планировала снос гаражей и постройку дороги.
    Если бы земля была приватизирована, то такая ситуация бы сильно усложнила бы жизнь городской власти и не позволила бы сносить частные постройки.
     
  2. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Самая главная причина - для того чтобы собрать бабок в бюджет, чтобы было чего пилить
     
  3. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Re: Для чого потрібна приватизація землі

    Так до кінця цього року приватизація землі безплатна ? :)
     
  4. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Відповідь: Re: Для чого потрібна приватизація землі

    Ага). Щаз.
     
  5. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Для чого потрібна приватизація землі

    Мені жіночка в БТІ (4 дні пому ) "говорала що з нового року буде платна спіши ,перша земельна ділянка безплатна " , але я вже приватизував одну безплатно .:)
     
  6. Вольф

    Вольф Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Тернополь
    Відповідь: Re: Для чого потрібна приватизація землі

    Дивлячись, який зміст вкласти в слово безплатна. Так, згідно Земельного Кодексу України, кожний громадянин України має право на безоплатну приватизацію згідно норм безоплатної передачі земельних ділянок. Але для виготовлення технічної документації, проекту землеустрою, тощо, потрібно немало зусиль, витрачених нервів та коштів :K щоб в кінцевому результаті отримати державний акт на право володіння земельною ділянкою. Чи будуть надавати безоплатно ділянки тільки до кінця року - та будуть надавати на другий рік теж.
     
  7. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Re: Для чого потрібна приватизація землі


    В кінці місяця буду приватизовувати після рішення місцевої ради і поділу , ось тоді і розпишу розцінки .:)
     
  8. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    Відповідь: Для чого потрібна приватизація землі

    Якось вирішив, я приватизувати землю біля будинку що купив у 2007, в першу чергу перешкодою стало те що проект будинку у будинковій книзі не співпадав із реальністю, я перебудував його трошки, висота більша, добудова нежитлового приміщення... Звернувся я у Архітектурно планувальне бюро, де мені зробили будівельний паспорт згідно з яким нібито я все це перебудував (1110 грн). Далі метався між сільскою радою і землевпорядними організаціями, доки не довідався від них, що тепер потрібно зробити технічний паспорт! За таким звернувся у Бюро технічної інвентаризації де його отримав (приблизно 460 грн). Тоді пішов у землевпорядну організацію де мені дали орієнтовний (бо законодавство міняється) список документів потрібних для приватизації землі. За списком звернувся у сільску раду де видали рішення про складання проекту землеустрою для підтвердження права власності на землю (якось так). Зробив копію права власності у нотаріуса (15 грн) далі буде...
     
  9. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Re: Відповідь: Для чого потрібна приватизація землі

    Як вже все закручено - ох ця бюрократія Crazy
     

Поділитися цією сторінкою