Сонячний колектор з сотового полікарбонату

Тема у розділі 'Гелио и геосистеми', створена користувачем Палецкий, 17 кві 2011.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    на рахунок тиску - не знаю, може 0,1 атм. витримає. Полікарбонат з такими колекторами немає доброї жорсткості, промнеться під трубою. Я планував запаювати кромку, попередньо просічкою наробити отворів у перегородках. Муторна робота по організації виводів.
    Не знаю, чим би клеїти цей полікарбонат..

    А на рахунок довговічності відносно ультрафіолету - як скаже виробник полікарбонатних листів.
     
    Andrii_M подобається це.
  2. Нест

    Нест Майстер

    Повідомлення:
    168
    Симпатії:
    63
    Адреса:
    Черкассы
    Агов, сеньй'оре модерат'оре, что-то затихла ветка... Уже моетесь под солнечным душем или еще холодной закаляетесь? :) Я тоже понемногу клепаю макетик 0.8 квадрата. Ужос сколько дурацких проблем приходится решать...drel Погрел несколько раз полуфабрикат макета на солнышке - 7 л воды доводит до кипения за примерно 2 часа. Ну, это сугубо предварительные маячки... Задачи ясны, работаю... Цо то бендзе... ;) beer
     
    Voyutichi подобається це.
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    палю газ і не морочу голову. Катастрофічно нема часу на такі іграшки. Виводи організував, але підвів 88 клей - не тримається полікарбонату. При готовності колектора викладу фоторепортаж, скоріше - нема сенсу, може тема зависнути, так як зі станком-лобзиком. Працюю до 24:00, довше не можу, так як на 9:00 знову до праці.
     
    Andrii_M подобається це.
  4. Нест

    Нест Майстер

    Повідомлення:
    168
    Симпатії:
    63
    Адреса:
    Черкассы
    Это Вы еще на солнце не выставляли... Демпературные деформации металла и ПК сильно отличаются - врядли какой клей выдержит. А герметик именно для этого предназначен. Я ведь давно предлагал взять силиконовый клей-герметик. :-[ Хотя понимаю - бывают обстоятельства... Учитывая, что в абсорбере давление больше 1 ат не нужно, выводы я предельно упростил. Втавил в абсорбер сбоку трубку из пластиката (т.е. трубка в плоскости абсорбера), вырезал трапециевидные накладки из оболочек панельки, поставил их на герметик - узкие части наружу, на трубки. После "засыхания" обмотал выступащие части накладок с трубками тонким проводом и еще раз заровнял герметиком. Пока не течет... Может быть много вариантов, но примерно так... Если долго мучиться, что-нибудь получится... :)
     
    Voyutichi подобається це.
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    в мережі супермаркетів епіцентр і не тільки є в продажі герметик на основі поліуретанових смол до подорожчання доллара тюбік мав ціну 50 гр. 310гр. не плутати з силіконом і акриловим герметиком - останні для роботи з пластиком не підходять а щодо тиску - використати зливний клапан й не морочити собі голову
     
    Останнє редагування: 28 лют 2014
    Энки подобається це.
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    все набагато простіше в пвх трубі 5см діяметром прорізаєте повздовжну дірку болгаркою насаджуєте на торець листа заробляєте все поліуретановим герметиком помпу можна використати любу але краще циркуляційну -надійна й мало споживає вся система зєднується шангами є розборна й мобільна ідеально пасує догосподарки що дістала назву дача
     
    Энки подобається це.

Поділитися цією сторінкою