Скільки коштує зробити дах?

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем BVM, 14 кві 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. BVM

    BVM Майстер

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    36

    Мені краще - адекватно!!!!
    Ви кажете "не дай Бог такого клієнта" - я Вам тільки 4-5 запитань задав, а Ви вже всі кричите, що я жадібний.
    От і культура роботи, от і Ваш професіоналізм, от і Ваша кваліфікація, коли Ви не можете потенційного замовника переконати в своїй правоті.
    Щоб я так працював, то "грош ціна" була б моїй кваліфікації.
    Такі "Проффесіонали", які якісно кришують, можуть тільки розказувати, хто жлоб, а Вони - ні. ))))
     
  2. New live

    New live Майстер

    Повідомлення:
    325
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    киев Боярка
    Уважаемый Питон! Скажите честно Вы уважаете свой труд? Вот и каждый мастер уважающий себя имеет свою цену!!!!!!!!!! Эти 220м2 не есть тот объём что бы давать скидку больше 5-7%. Почему дилеры и мастера должны отказываться от своего заработка? Только потому,что кому то кажется до фига? На таком объёме я бы лично больше бы не подвинулся! Ещё там наверняка будет сложная крыша с изломами,с мансардными окнами и т.п.. Есть цена материала: у дилера она одна, на базе другая,у мастера третья! Есть стоимость работ за м2 клиент волен сам выбирать подходит ему это или нет! Но не ему решать до фига или нет!!! И думаю,что меня поддержит добрая половина строителей! Строительный сезон это время когда мы зарабатываем на весь год в перёд!(для понимания...). И если кого обидел,то прошу меня извинить!

    Добавлено через 14 минут 24 секунды
    Милостивый Государь BVM! Вы первый начали решать кому чего и сколько! Оставте эту прероготиву нам! За Вами выбор хотите сами покупайте, хотите поезжайте с мастером. Проверяйте чеки от них. Но нельзя же всех подряд считать ворами и плохими людьми!!!!!!!!
     
  3. Vladimir57

    Vladimir57 Новачок

    Повідомлення:
    849
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Украина Тернополь
    Так яростно считая чужие деньги неплохо бы и самому сказать кем работаете,думаю разговор стал бы намного адекватнее и интереснее.Может вашу работу и ваши цены тоже многие считают неадекватными?
     
    1 людині також подобається це.
  4. BVM

    BVM Майстер

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    36

    Перше: Я запитав, що входить в ціну роботи - відповіді ніхто не дав!!! (Дякую Пітону, розтолкував)
    Друге: Я нікого не називав злодіями, а привів конкретний приклад, коли кажуть , що ціна металочерепиці у "майстрів" 82 грн. кв. м., а реально можна придбати за 67 грн. кв.м.!!!!!
    Як це може називатися?

    Ви почитайте мій другий пост, я запитав за стропильну конструкцію і написав, що звичайний двохскатний дах.

    А Ви всі почали називати мене жадібним і т.д. і т.п.
     
  5. BVM

    BVM Майстер

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    36

    Я нічиї гроші не рахував і не маю такої звички.
    Коли я зараз напишу, ким я працюю, то Всі зараз закричать, "Та ти зовсім нічого не розумієш в будівництві." )
     
  6. *Alexey*

    *Alexey* Новачок

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Киев
    Вот и чудненько

    Разобрались?!! И слава богу...
    Прошу простить меня не сносного, зима выдалась тяжелая. А тут Вы BVM со своими виртуальными сроками и сумасшедшими заработками.

    hello Нервы никудышние beer
     
    1 людині також подобається це.
  7. C.R.A.Z.Y

    C.R.A.Z.Y Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Україна
    Щось дійсно на Вас накинулись, не розумію чому.

    До речі,я забув написати, що простий двухскатний дах цінується набагато менше ніж ламаний.
    МЧ може бути різною. Я мав змогу брати по 60грн.кв.
    Взяв по 70, він Тисен Круп. Грубий мат.
     
  8. BVM

    BVM Майстер

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    36
    Re: Вот и чудненько


    А тут Вы BVM со своими виртуальными сроками и сумасшедшими заработками.
    Я запитав за стропильну конструкцію Ви сказали 8-10 днів, срок не віртуальний

    Заробіток за 8-10 трохи великий.
    Я за ВЕСЬ дах не запитував ціну!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    Нічьо, за літо заробите трохи грошей і підлікуєтеся. )))))
     
  9. C.R.A.Z.Y

    C.R.A.Z.Y Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Україна
    Ціна ідентична Заходу))
     
  10. BVM

    BVM Майстер

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    36
    я брав по 1050 (свіжопил) з доставкою.
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою